Radisson SAS Centrum Hotel

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1164/149166313473965400.jpg
Warszawa , woj. mazowieckie
Grzybowska 24
tel.: 22 321 88 88
http://https://www.radissonblu.com/pl/hotel-warsaw
info.warsaw@radissonsas.com
Radisson SAS Centrum Hotel - Warszawa

Pięciogwiazdkowy hotel położony w Centrum, 10 minut spacerem od Starego Miasta, Teatru Narodowego i Pałacu Prezydenckiego. Oferuje 311 pokoi zaprojektowanych w trzech różnych stylach: włoskim, morskim i skandynawskim. W cene pokoju wliczona jest możliwość korzystania z hotelowego Fitness Clubu a w nim, siłowni, sali do aerobiku, basenu, sauny, łaźni parowej oraz jacuzzi.

Część konferencyjna umożliwia zorganizowanie konferencji, szkoleń, prezentacji - do 400 osob, jak rowniez mniejszych spotkań, bankietów oraz wesel.

Twój wyjątkowy dzień. Twój wyjątkowy sposób. Zaplanuj wesele swoich marzeń od początku do końca, korzystając ze świeżej koncepcji weselnej „Coś niebieskiego” sieci Radisson Blu.’ Nasi wykwalifikowani organizatorzy ślubów zaopiekują się Młodą Parą w pełni profesjonalnie – pomogą we wszystkich kwestiach, na każdym etapie przygotowań do tego wyjątkowego dnia. Począwszy od starannego doboru spersonalizowanego menu aż po najmniejsze detale. W obsłudze i przygotowaniu przyjęcia pomogą nasi dostawcy - liderzy na lokalnych rynkach, a blasku całej uroczystości doda odpowiednio wybrane miejsce - najwspanialsze spośród najbardziej wyjątkowych i romantycznych miejsc na całym świecie.–

Nasz zespół Yes I Can! umożliwi przekształcenie każdego marzenia w piękną rzeczywistość, przechodzącą najśmielsze oczekiwania. Perfekcyjne w każdym calu. Romantyczne. Wyrafinowane. Kultowe. Doskonale zaplanowane. Cudownie zaaranżowane w olśniewającej scenerii. Wszystko, co musicie teraz zrobić, to cieszyć się każdą chwilą. Magiczne wspomnienia, które zostaną na całe życie. Radisson Blu. Olśniewa dla Ciebie.

 

Zapraszamy!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2682

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top