Puls Druk

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4251/149623202938936900.png
Michałowice 05-816, woj. mazowieckie
Słowackiego 22a
tel.: 22 723 84 64
http://www.pulsdruk.warszawa.pl/
puls@pulsdruk.pl
Puls Druk - Michałowice

Drukarnia jest rodzinną firmą, która oferuje nie tylko profesjonalne usługi poligraficzne, ale i introligatorskie. Wykonuje je za pomocą nowoczesnych maszyn, pośród których znajduje się naświetlarnia CTP.

Dzięki niej wydruk jest trwały oraz precyzyjny. Poza tym firma wykorzystuje offset do drukowania materiałów, dzięki czemu cechuje ich wysoka jakość oraz ekonomiczna cena usługi.

Drukarnia dysponuje również serwerem FTP, na którym umieszczać można zamówienia do realizacji. Chętnie doradza w ich najlepszym wykonaniu.

Drukarnia specjalizuje się w offsecie, który gwarantuje wysokiej jakości wydruk przy ekonomicznych kosztach. Technika ta pozwala również na wykonanie wielu kopii materiałów.

Firma posiada w swojej ofercie książki, naklejki, broszury, katalogi, ulotki, wizytówki, papier firmowy, teczki i inne. Poza tym posiada introligatornię, dzięki której może wykonywać usługi oprawiania, numerowania, wiercenia otworów, kaszerowanie itp. Nowoczesny park maszynowy i solidni pracownicy sprawiają, że drukarnia posiada ugruntowaną pozycję na rynku.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1082

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top