Przyjaciele Kawy Sp. z o.o.

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3925/149166318661573600.png
Józefosław 05-50, woj. mazowieckie
Al. Bzów 17/1
tel.: 664 722 522
http://www.przyjacielekawy.pl
patrycja@przyjacielekawy.pl
Przyjaciele Kawy Sp. z o.o. - Józefosław

Przyjaciele Kawy Sp. z o.o.

Proponujemy spróbować najwyższej jakości różnego rodzaju kawy. Dbamy o wszystkich miłośników kawy (którzy lubią różne metody parzenia), dlatego oferujemy szeroki wybór różnych rodzajów kaw: kawę ziarnistą, mieloną, w saszetkach, kapsułkach i tabletkach.

Macie dość picia kawy z fusami, ale każdy dzień chcecie rozpoczynać od filiżanki pysznej kawy? Z przyjemnością pomożemy Wam wybrać ekspres do kawy najbardziej odpowiadający Waszym potrzebom. Automatyczne i półautomatyczne ekspresy do kawy, ekspresy przygotowujące napój z kawy ziarnistej, mielonej, w kapsułkach, tabletkach lub saszetkach – w naszej ofercie każdy miłośnik kawy znajdzie coś dla siebie

Najwyższej jakości, profesjonalne ekspresy do kawy do biur, kawiarni i innych placówek

Kawa to produkt spożywczy codziennego użycia, więc nie zapomnij o higienie i czyszczeniu swojego urządzenia do parzenia kawy.

www.przyjacielekawy.pl - oferujemy szeroki wybór ekspresów do kawy i luksusowej kawy ziarnistej i mielonej - wspaniały prezent dla nowożeńców! Fachowo doradzimy, przyjaźnie obsłużymy i pomożemy w dokonaniu wyboru. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1175

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top