Przemysław Cioch

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3386/150669569723530900.png
Warszawa 02-791, woj. mazowieckie
Na Uboczu 8
tel.: 502 858 224
http://www.przemyslawcioch.pl
przemyslawcioch@gmail.com
Przemysław Cioch - Warszawa

Każda fotografia to wyzwanie, chwytanie chwil, emocji. Ktoś kiedyś powiedział, że zdjęcia kłamią, nie pokazują świata takim, jaki jest w rzeczywistości. Racja, zdjęcia pokazują nasze emocje, subiektywne odczucia chwil, są nośnikiem wspomnień. Chciałbym, aby każde moje zdjęcie niosło ze sobą pewną historię oraz wzbudzało indywidualne emocje. Fotografią zajmuje się z potrzeby samorealizacji, a największą nagrodą jest zadowolony klient.

Od strony technicznej staram się zapewnić najlepszą jakość zdjęć oraz ich naturalność, dlatego używam pełnoklatkowego aparatu Nikon d700 oraz kompletu stałoogniskowych jasnych szkieł, które pozwalają fotografować nawet w najtrudniejszych warunkach. Bardzo często eksperymentuję ze światłem w plenerze, starając się nie ograniczać tylko do światła dziennego, ale mieszając je z błyskiem bezprzewodowych lamp błyskowych i wszelkich modyfikatorów światła. Przy ogromnej ilości sprzętu nieoceniona staje się pomoc mojej asystentki.

W poprzednich latach pracowałem dla zakładów fotograficznych, obecnie jako fotograf wykonuję niezależne zlecenia jako freelancer oraz wspieram swoją obecnością firmę Foton Flash Video. Na co dzień pracuję jako grafik/informatyk w firmie Michelin.

Chętnie podejmę się wykonania usług komercyjnych jak również non-profit na terenie Warszawy, Ostrowca Świętokrzyskiego oraz Krakowa.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1336

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top