Profesjonalny dj i wodzirej na Twoje wesele

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4213/149166319772222100.jpg
Koszalin 75-950, woj. zachodniopomorskie
Młyńska 78
tel.: 508 459 726
http://www.djkeys.pl
michalkluczynski@poczta.fm
Profesjonalny dj i wodzirej na Twoje wesele - Koszalin

Profesjonalny dj i wodzirej na Twoje wesele

Korzystając z ponad 10 letniego doświadczenia w prowadzeniu imprez weselnych nie tylko poprowadzę Państwa wesele ale również zaplanuje z Państwem krok po kroku scenariusz tego wyjatkowego dnia. Od powitania pary młodej na sali weselnej przez pierwszy taniec, muzykę, konkursy i zabawy a kończąc na podziękowaniach dla rodzicow, torcie i weselnych oczepinach.

Po upewnieniu się, iż interesujący Państwa termin jest wolny - umawiamy się na nie zobowiązujace spotkanie podczas którego omówimy wszystkie szczegóły planowanego wydarzenia.

Pozwoli to nam na jak najlepsze dopasowanie charakteru i formy wesela do Państwa potrzeb i oczekiwań oraz da gwarancje zadowolenia z przebiegu zabawy wszystkim gością uczestniczącym w naszej uroczystości.

Duży wachlarz zabaw i konkursów oraz pokaźna biblioteka muzyczna sprawią, że każdy z uczestników imprezy znajdzie coś dla siebie i wyniesie z Państwa uroczystości weselnej miłe i pozytywne wspomnienia.

Jako DJ Wodzirej na wesele bardzo często gościłem w takich miejscach jak: Koszalin, Szczecin, Kołobrzeg, Słupsk, oraz Piła.
Zakres mojej działalności obejmuje całą północną Polskę.

Jak pracuję mogą Państwo sprawdzić na mojej stronie internetowej w zakładce filmy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1308

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top