PRO VIDEO Studio Video & Foto

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2899/149166316547537300.jpg
Wrocław 54-153, woj. dolnośląskie
Celtycka 8/2
tel.: 607 464 974
http://filmujemy.pl
provideo@o2.pl
PRO VIDEO Studio Video & Foto - Wrocław

Są rzeczy, które po prostu się wie (albo się ich nauczyło dzięki ciężkiej i sumiennej pracy). Są pomysły, które pojawiają się od razu lub takie, które trzeba wypracować. Są chwile, które zwyczajnie muszą być uwiecznione na filmie (bo jeśli się o tym zapomni, z głowy ucieknie także klimat tych chwil). Są momenty, przy których fotograf musi być obecny (pisząc fotograf, mamy na myśli Fotografa, a nie przypadkowego człowieka z aparatem).

Tak samo jest z miejscami, w którym robi się zdjęcia i gdzie się filmuje (pisząc „się” znacznie upraszczamy cały proces). Przypadkowość wyklucza dobre wideofilmowanie. Wrocław sprawia wrażenie miejsca, gdzie plenerów jest pod dostatkiem. Pytanie tylko, czy zawsze uda się wybrać te, które są odpowiednie dla danej sytuacji?

Fotograf z prawdziwego zdarzenia rozpozna je od razu.

Dla nas wideofilmowanie (Wrocław czy okolice, bez znaczenia) to proces, który zaczyna się na długo przed rozpoczęciem zdjęć. Zaczynamy od rozmowy, pytamy Was o oczekiwania, ustalamy szczegóły, wybieramy plener. Dopiero, gdy wiemy już wszystko, bierzemy się do pracy.

Dzięki temu zdjęcia, które robimy odpowiadają waszym oczekiwaniom (nam też się podobają). Pracujemy tak, jak powinien pracować każdy Fotograf. Wrocław nas za to docenia – wystarczy przejrzeć nasze portfolio, żeby się o tym przekonać.

Wspomnienie w jakości full HD

Być może niektórzy z Was kojarzą wideofilmowanie z siermiężnymi produktami sprzed dwudziestu lat. Są tacy, którzy takie usługi wykonują w dalszym ciągu. My proponujemy coś znacznie lepszego. Dynamiczne filmy, przy których trudno się nudzić i teledyski weselne, które można oglądać raz za razem.

Płyty, które od nas otrzymacie, będą spersonalizowane, a zdjęcia zebrane w formie fotoksiążki. Plenery zrobimy w dniu innym niż wesele, tak żeby każdy szczegół był dopracowany i żeby można było poczuć się swobodniej (swobodne zdjęcia są zdecydowanie ciekawsze).

Z fotografią, jak z życiem: można dokonywać przypadkowych wyborów i można decydować świadomie, stawiając na ludzi, którzy pracują ponad 20 lat w branży i mają w głowie pomysłów na kolejne dwie dekady. Bo po prostu lubimy być zadowoleni z naszej pracy (i, jeżeli chodzi o wideofilmowanie, jesteśmy ciągle głodni nowych zadań). 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1671

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top