PRO-WIDEO - Wideofilmowanie i fotografia wesel, Kamerzysta Nowy Sącz, małopolska

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1644/151679209481594900.png
Nowy Sącz 33-300, woj. małopolskie
Grodzka 15B
tel.: 886 982 626
http://htpps://www.pro-wideo.pl
biuro@pro-wideo.pl
PRO-WIDEO - Wideofilmowanie i fotografia wesel, Kamerzysta Nowy Sącz, małopolska - Nowy Sącz

Nasza firma już od wielu lat przyjmuje zlecenia na filmowanie uroczystości ślubnych i kościelnych takich jak komunie, prymicje, chrzty i oczywiście śluby. Kamerujemy każde ważne dla Państwa wydarzenie. Zajmujemy się również montażem reklam firm, jak również nagrywamy reportaże ze szkoleń i zjazdów oraz ze spotkań rodzinnych.

Przyjmujemy zlecenia od szkół na nagrywanie studniówek, występów lub innych przedstawień. Używamy wyłącznie sprawdzonego i firmowego sprzętu. Zaplecze sprzętowe staramy się regularnie uzupełniać - podążać za techniką. Państwa zmontowane nagranie będzie zawsze solidnie zmontowane. Posiadamy wszelkie potrzebne zezwolenia wymagane do wideofilmowania i fotografii w kościołach podczas celebracji liturgii. Uczestniczymy w szkoleniach i kursach związanych z naszym profilem działalności. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie.

Chętnie wysłuchamy Państwa pomysłów i wymagań, jak powinno wyglądać nagranie końcowe. Jesteśmy otwarci na Państwa wizje, które nam przekażecie. Zapraszamy na spotkanie z nami w Nowym Sączu. Przedstawimy Państwu nasze dotychczasowe realizacje filmowe. Pomoże to na pewno Państwu w podjęciu decyzji o wyborze właśnie firmy PRO-WIDEO. Tel. 886982626 883164825 biuro@pro-wideo.pl 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1965

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top