Prezenty-i-zyczenia.pl!

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3007/153737917934522700.png
Warszawa 02-672, woj. mazowieckie
Domaniewskiej 52
tel.: 22 188 52 81
http://www.prezenty-i-zyczenia.pl/
ewa.soroka@axelspringer.pl
Prezenty-i-zyczenia.pl! - Warszawa

Sami wiemy jak to jest, kiedy nie wiadomo co kupić na prezent jednemu z członków rodziny - przecież oni już wszystko mają! A co kiedy  znajomi bądź ktoś z rodziny biorą ślub? Co kupić? Takie dylematy każdy z nas ma kilka razy do roku bądź w przypadku ślubów przynajmniej parę razy w życiu.

Dlatego, też postanowiliśmy wyjść Wam na przeciw. Chcemy wybierać tylko najlepsze z oferty shopingowe. Do wyselekcjonowanych propozycji prezentów postanowilismy także dobrać dla Państwa odpowiednie życzenia. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony .

Witamy w serwisie shoppingowym
Prezenty-i-zyczenia.pl!

Sami wiemy jak to jest, kiedy nie wiadomo co kupić ojcu, babci czy młodszej siostrze, przecież oni już wszystko mają! Takie katusze każdy z nas przechodzi kilka razy do roku. 

Redakcja naszego serwisu shoppingowego będzie wytrwale wertować tysiące ofert sklepów internetowych tak, aby przedstawić Wam tylko najlepsze z nich. Do tak wyselekcjonowanych propozycji prezentów dodamy także odpowiednie życzenia. Tak kompleksowego i wyjątkowego zestawu nie znajdziecie nigdzie indziej!

Kontakt dla sklepów i współpraca:

Ewa Soroka - ewa.soroka@axelspringer.pl

Pomoc techniczna:

Administrator serwisu - pomoctechniczna@prezentyizyczenia.pl

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1740

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top