Prestige Wedding

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3473/149166317501837200.png
Mogilno 88-300, woj. kujawsko-pomorskie
Palędzie Dolne 7
tel.: 666 464 000
http://www.prestige-wedding.pl
biuro@prestige-wedding.pl
Prestige Wedding - Mogilno

Jesteśmy firmą która specjalizuje się w obsłudze wszelkich imprez na których potrzebny jest luksusowy samochód. Oferujemy wynajem luksusowej limuzyny oraz innych prestiżowych samochodów.

Nie boimy się wyzwań, staramy się aby Wasze oczekiwania były w pełni zaspokojone, a na Waszych twarzach pojawił się uśmiech. Gwarantujemy Wam miłą i przyjazną atmosferę oraz profesjonalną obsługę.

Limuzyny są naszą pasją - dzieląc się z nami swoimi potrzebami mają Państwo gwarancję zrealizowania przez nas usługi z największym zaangażowaniem, indywidualnym podejściem, punktualnością i na najwyższym poziomi -  nawet bardzo wymagającym Klientom.

Każdego z naszych kierowców cechuje wysoki poziom kultury osobistej a także ogromnego doświadczenia w branży ślubnej. Możecie zwrócić się do nas z każdym pomysłem, a my dołożymy wszelkich starań aby Wasze marzenia się spełniły.

Wybierając naszą firmę mają Państwo gwarancję, że zamówiona usługa zostanie zrealizowana na najwyższym poziomie.

PRESTIGE WEDDING  to firma z wieloletnim doświadczeniem - już od wielu lat świadczy wielu zadowolonym Klientom usługi z zakresu przewozu osób luksusowymi limuzynami.

Nasz główny cel to uśmiech i zadowolenie naszych klientów.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1351

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top