Pracownia Złotnicza Topaz

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/167/149166312428851100.gif
Bydgoszcz 85-791, woj. kujawsko-pomorskie
Daszyńskiego 3
tel.: 52 343 38 70
http://www.jubiler-topaz.pl
info@jubiler-topaz.pl
Pracownia Złotnicza Topaz - Bydgoszcz

Firma jubilerska"TOPAZ"dziala na polskim rynku od 1998r. zajmujemy się sprzedażą,pielęgnacją i naprawą biżuterii zlotej i srebrnej.Od niedawna istniejemy także,jako sklep internetowy o kompleksowej ofercie sprzedaży biżuterii złotej z brylantami i innymi kamieniami naturalnymi.Gwarantujemy najnowszą jakość produktów o najwyższym standarcie i pięknym wykonaniu.Staramy się być firmą przyjazną i otwartą na wszelkie potrzeby każdego klienta. Możecie Państwo zasięgnąć u nas porady związanej z dbałością i pielęgnacją biżuterii, ale także jej wyborem, tak aby była dla Państwa oraz Państwa bliskich doskonałym wyborem.

Sklep ten powstał by umożliwić Państwu w niezwykle wygodny i bezpieczny sposób zakup biżuterii, dlatego wprowadziliśmy dla naszych klientów system promocji i rabatów. Jednocześnie dla ułatwienia Państwu wyboru w zakupie naszej biżuterii, wzory poszczególnej kolekcji oznaczyliśmy numerem.

Mamy nadzieje,że po zapoznaniu się z naszą ofetą zechcą Państwo powrócić na naszą stronę internetową,a zakupiona przez Was nasza biżuteria sprawi Wam wiele radości.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3331

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top