Pracownia Celegarth

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4286/151056948447497600.png
Sulejówek 05-070, woj. mazowieckie
Piłsudskiego 76a/57
tel.: 665 764 204
http://www.celegarth.pl
pracownia@celegarth.pl
Pracownia Celegarth - Sulejówek

Celegarth to kameralna pracownia zajmująca się tworzeniem zaproszeń ślubnych..

Projektujemy oprawę graficzną ślubów dla Par, które cenią sobie niezwykły design. Nasze ręcznie robione produkty dodadzą Waszej uroczystości charakteru oraz stanowić będą piekną pamiątkę dla Was i dla Waszych Gości.

Zobacz wszystkie nasze zaproszenia ślubne i więcej zdjęć na www.celegarth.pl

Mam na imię Karolina i jestem właścielem kameralnej pracowni Celegarth wykonującej papeterię ślubną. Moje miejsce pracy to stary drewniany stół, pudełko pełne przyborów do cięcia, zginania i klejenia, stosy różnych papierów oraz komputer i kawa. Jest to moja odskocznia od obowiązków dnia codziennego, gdzie jednocześnie mogę odpocząć i stworzyć coś niepowtarzalnego, co będzie cieszyć innych.

Nasza papeteria w dużej mierze nawiązuje do stylu rustykalnego i eko. Często w naszych zaproszeniach pojawiają się motywy botaniczne, ale Ci którzy cenią sobie klasyczny i nowoczesny design również znajdą coś dla siebie. Lubimy wyzwania, dlatego chętnie wykonujemy niestandardowe zamówienia oraz projekty indywidualne. Specjalizujemy się w wykonywaniu zaproszeń i dodatków na ślub, jednak chętnie wykonujemy zaproszenia i dekoracje na inne rodzinne uroczystości, np. chrzciny i komunię. Niezmiernie cieszę się, że nasze papierowe cudeńka mogą ujrzeć światło dzienne i stać się elementem tak ważnych uroczystości jak ślub, chrzciny czy komunia.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1473

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.40 / 5
głosów: 5
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top