Pracownia Artystyczna Zjawiskowe Torty

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9206/154714349609020600.png
Koszalin 75-644, woj. zachodniopomorskie
Leszczynowa 6
tel.: 608 450 549
http://www.zjawiskowetorty.pl
zjawiskowetortykoszalin@gmail.com
Pracownia Artystyczna Zjawiskowe Torty - Koszalin

Pracownia Artystyczna Zjawiskowe Torty

Pracownia Zjawiskowe Torty powstała z pasji i miłości do pieczenia oraz chęci dawania radości zarówno oczom jak i podniebieniu.

Torty, ciasta i łakocie jakie dla Was tworzymy są oryginalne, niepowtarzalne, a dzięki artystycznemu wyglądowi wyjątkowe.

Przygotowujemy je z największą starannością dbając o najmniejsze szczegóły. Ważny jest dla nas nie tylko ich wygląd, ale także wyszukany smak.

Używamy naturalnych, tradycyjnych składników, nie stosujemy konserwantów, sztucznych słodzików czy wzmacniaczy smaku. Nasze wypieki słodzimy naturalnym cukrem miarkowanym, w bardzo rozsądnej ilości. Najsłodszym stosowanym przez nas elementem jest masa cukrowa, którą obłożony jest tort oraz z której wykonane są dekoracje.

Wykonujemy torty w stylu angielskim jak również takie bez masy cukrowej (babeczkowe, rustykalne, drip cake, naked cake, z masą maślaną).

Przyjmujemy zamówienia na torty, ciasta, muffinki, pierniki, a także słodkie stoły – wszystko czego potrzebujecie na różne okazje – wesele, urodziny, imieniny, chrzest, komunię, wieczór panieński, rocznicę, spotkanie ze znajomymi czy imprezę firmową.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 956

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top