Pracownia Agasia

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/831/151861583470340500.jpg
Poznań 60-183, woj. wielkopolskie
Głowicka 3
tel.: 694 884 370
http://www.agasia.pl
pracownia.agasia@interia.pl
Pracownia Agasia - Poznań

Pracownia Agasia to maleńka firma, którą tworzą dwie kobietki: Aga i Asia (Asia działa również pod szyldem swojej własnej pracowni – Asia Wu Rysuje.) Tworzymy spontanicznie, z wewnętrznej potrzeby. Wybrałyśmy dziedzinę, która daje wiele satysfakcji przynosząc coraz ciekawsze wyzwania.

Pierwsze zaproszenia powstały na mój ślub, naście lat temu, kiedy oferta ślubna wyglądała zupełnie inaczej i – uwierzcie na słowo – nie było w czym wybierać. Potem były projekty dla znajomych i dla znajomych znajomych i tak łańcuszek rósł podpowiadając, że czas porzucić bezpieczny, ciepły etat i podjąć wyzwanie. Przy wsparciu tak kreatywnej i wszechstronnej artystki jak Asia musiało się udać.

Tworzymy wzornictwo alteratywne dla standardowej oferty ślubnej opierając się na najwyższej jakości projektowaniu. Staramy się, aby nasze projekty pozostawały w zgodzie z konwencją ślubną, równocześnie sięgając po nowe, ciekawe środki wyrazu, materiały i narzędzia.

Jestem niepoprawną gadżeciarą i uwielbiam nowe i stare przydasie. Szukam po całym świecie nowych wykrojników, dziurkaczy, ciekawych faktur i wzorów. Mam głowę pełną pomysłów i sukcesywnie je realizuję poszerzając ofertę. Warto więc zaglądać, sprawdzając co u nas nowego. Dzięku talentowi Asi możemy Wam zaproponować prawdziwe projekty na życzenie. Macie możliwość ujęcia w zaproszeniu tego, co najbardziej Was łączy; wspomnień, pasji, fascynacji.

Serdecznie zapraszam do wędrówki po naszych pomysłach. Kochani, rozgośćcie się i cieszcie zmysły :-)

pozdrawiam Agnieszka

p.s.

W tym roku cała oferta Agasi została opracowana zupełnie na nowo. Własnymi rękami tworzymy nową stronę i nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Piszcie do mnie, jeśli czegoś w ofercie brakuje, jeśli nie możecie jakiś produktów odnaleźć lub coś nie działa.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2061

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top