PPHUT Pretor S.C. Fajerwerki na ślub

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1080/149166313386710600.jpg
Olsztyn 10-229, woj. warmińsko-mazurskie
Al. Wojska Polskiego 30a
tel.: 89 535 84 88
http://www.fajerwerki.olsztyn.pl
pretor10@wp.pl
PPHUT Pretor S.C. Fajerwerki na ślub - Olsztyn

Pretor. Hurtownia fajerwerków Sztuczne ognie Fajerwerki na wesela Pokazy fajerwerków

Firma PRETOR ma wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu w pełni profesjonalnych pokazów pirotechnicznych w super przystępnych cenach na wszelakich imprezach okolicznościowych.

Od 1998 roku organizujemy profesjonalne pokazy sztucznych ogni. Zrealizowaliśmy kilkaset widowisk pirotechnicznych różnej skali. Uświetniamy śluby, festyny, imprezy miejskie, sportowe i firmowe, a także święta państwowe i wiele innych uroczystości.  

Od wielu lat współpracujemy z największymi importerami fajerwerków. W związku z tym mamy możliwość swobodnego wyboru szerokiej gamy najlepszych efektów pirotechnicznych. W naszych pokazach wykorzystujemy pirotechnikę chińską, która stanowi ok. 97% światowego handlu w tym zakresie, bo to właśnie Chińczycy wynaleźli proch czarny i mają w tym zakresie największe doświadczenia, a my na prezentacjach potrafimy wybrać efekty zasługujące na najwyższe uznanie. Ponadto stosujemy wyrafinowane efekty produkcji włoskiej, hiszpańskiej a także czeskiej i słowackiej. Taki sposób zaopatrywania w pirotechnikę daje nam to dużą swobodę działania i możliwość realizacji różnorodnych przedsięwzięć i nie zmusza nas do wykorzystywania ograniczonego asortymentu, ale pochodzącego np. z własnego importu.  
Używane przez nas wyroby pirotechniczne spełniają normy obowiązujące w Polsce w tym zakresie oraz posiadają certyfikaty  dopuszczające do transportu zgodnie z obowiązującymi przepisami ADR - dotyczącymi Międzynarodowego Przewozu Drogowego Towarów Niebezpiecznych.  

Oferujemy wysokiej jakości fajerwerki oraz profesjonalnie przygotowane pokazy sztucznych ogni. Uczestniczymy w międzynarodowych festiwalach fajerwerków. Posiadamy wymagane KONCESJE i ZEZWOLENIA.

Prowadzimy sprzedaż hurtową balonów w dowolnych kolorach na rozmaite imprezy.

Obsługujemy: śluby, wesela, urodziny, rocznice, obchody dni miast i gmin oraz różnego rodzaju imprezy okolicznościowe i integracyjne.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4471

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top