Poznańska Akademia Tańca

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/768/151834740982198500.jpg
Poznań 60-319, woj. wielkopolskie
Ptasia 14 a
tel.: 501 011 818 lub 509 750 560
http://www.akademia-tanca.pl
biuro@akademia-tanca.pl
Poznańska Akademia Tańca - Poznań

Poznańska Akademia Tańca

Nie tylko muzyka łagodzi obyczaje – taniec także skutecznie tego dokonuje! Szkoły tańca to miejsca, w których uczymy się czegoś więcej niż tanecznych figur i kroków. W tańcu budujemy relacje z drugim człowiekiem, w tańcu odprężamy umysł i ciało, taniec sprawia, że nasz organizm na potęgę produkuje endorfiny!

Akademia Tańca to szkoła tańca działająca w Poznaniu, która proponuje swoim klientom urozmaiconą ofertę. Każdy może postawić na taki rodzaj zajęć tanecznych, jaki najpełniej wpisze się w jego preferencje. Szkoła organizuje kursy tańca towarzyskiego i użytkowego, zajęcia tańca solo czy solo latino.

W Akademii Tańca regularnie organizowany jest kurs tańca towarzyskiego, dedykowany zarówno osobom początkującym, jak i bardziej zaawansowanym. Jego uczestnicy poznają tajniki figur oraz kroków charakterystycznych między innymi dla:

  • walca angielskiego,
  • cha-chy,
  • jive’a,
  • tango,
  • discofox,
  • walca wiedeńskiego.
  • Taniec towarzyski to świetny relaks nie tylko dla ciała, ale także ducha!

O znaczeniu pierwszego tańca podczas zabawy weselnej i konieczności przygotowania się do tego momentu, dziś już nikogo nie trzeba przekonywać. Dlatego przejdźmy od razu do rzeczy. O czym należy pamiętać przygotowując swój pierwszy taniec w tym ważnym dniu?

Muzyka do tańca weselnego

Przygotowanie muzyki to podstawowy aspekt naszego tańca.
Pierwsza kwestia to opowiedź na pytanie; czy chcemy, aby nasza weselna orkiestra zagrała pierwszy taniec, czy też wolimy coś bardziej oryginalnego.

Oczywiście bywają pary, które nie mają sprecyzowanej muzyki, chcą zatańczyć poprawnie niezależnie od utworu, jaki będzie zagrany w tym wypadku przez orkiestrę bądź kapelę.
Coraz więcej par pragnie jednak zatańczyć do swojego ulubionego, wymarzonego utworu.

Pierwszy taniec jest na tyle ważnym wydarzeniem (z pewnością będzie ono wspominane przez wszystkie następne lata co najmniej przy spotkaniach rodzinnych), iż lepiej skorzystać z możliwości zadecydowania o utworze.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2456

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top