Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Zwariowana sesja ślubna

Zwariowana sesja ślubna
Ważne jest, aby zdjęcia ślubne nie były jedynie prywatną wizją fotografa, lecz wspólnym dziełem tych trzech osób – fotografa i Młodej Pary. Każdy dobry fotograf powinien zaproponować kilka ciekawych miejsc do wykonania sesji ślubnej, ale ostateczna decyzja powinna należeć do bohaterów samej uroczystości.

Gdy najważniejsza decyzja już podjęta, czyli wybór idealnego fotografa, który zapisze na obrazie najważniejszy dzień życia, czas na omówienie sesji plenerowej. Warto zauważyć, iż niepowtarzalnych miejsc na plenerową sesję ślubną nie brakuje w Biłgoraju.


Zabytki oraz skansen

Położony w centrum miasta skansen "Zagroda Sitarska", w którym znajduje się budynek mieszkalny, stajnia, wozownia, pełne wyposażenie chałupy biłgorajskiego sitarza z początku XIX w, będzie oryginalnym tłem fotografii ślubnych. Na zainteresowanie zasługuje Franciszkański zespół po klasztorny. Kościół z początku XX w., klasztor, dzwonnica, kaplica w miejscu objawienia się św. Marii Magdaleny – to unikalne miejsce pamięci. Kolejnym ciekawym miejscem jest dworek z początku XX w., dawniej siedziba magistratu, położony przy ul. Kościuszki 28. Zabytkowych miejsc o niepowtarzalnej architekturze nie brakuje w Biłgoraju i nie sposób je wymienić.


Na łonie natury

Miłośnikom przyrody polecamy sesję w pełnych natury, zieleni i pomników przyrody parków. Jednym z nich jest Park Rożnówka i Park Solidarności. Również zdjęcia zrobione nad rzeką Biała Łada płynącą przez centrum miasta mogą być wyjątkowe. Jednak z uwagi na fakt, iż moda się zmienia i coraz więcej Par Młodych decyduje się na zwariowane sesje ślubne w nietypowych miejscach, takich jak tory kolejowe, lot spadochronem, czy zdjęcia w wodzie. Te ostatnie cieszą się coraz większą popularnością. Panna Młoda wraz z przyszłym małżonkiem zanurzają się w wodzie, najlepiej w basenie na krytej pływalni w Biłgoraju. Niezapomniane przeżycia, przejrzysta woda i dużo uśmiechu.


Inne ciekawe pomysły

Mężczyzn lubiących sport, a przede wszystkim piłkę nożną zachęcamy do zrobienia kilku zdjęć na stadionie OSiR, klubu sportowego "Łada". Kolejnym niepowtarzalnym miejscem na sesję ślubną, choć jeszcze mało rozpowszechnionym, jest tor kartingowy przy ul. Motorowej. Na 1150 metrach można jeździć samochodem, motocyklem lub innymi zabytkowymi automobilami. Trzeba przyznać, ze jest to bardzo oryginalne. Jednak wiele Par Młodych pozwoli sobie na taką nutkę szaleństwa i adrenaliny. Tak naprawdę, miejsce nie jest ważne, będzie ono tylko tłem zdjęć. Warto, by fotografie odzwierciedlały marzenia i pasje, towarzyszące w codziennym życiu. Życzymy udanej sesji i niezapomnianych przeżyć.

Autor: Dagmara Sporysz

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top