Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Zegarek ślubny na rękę

Zegarek ślubny na rękę
Każdy wie jak wygląda standardowy strój pana młodego i panny młodej. Jednak nie każdy wie jaki zegarek powinien być do tego stroju dopasowany. Na rynku istnieją firmy, które posiadają produkty doskonale dopasowane do takiej prezencji.


Dla niej

Od zegarka dla panny młodej wymaga się szczególnie dużo. Musi być delikatny, z bransoletą srebrną lub złotą, ewentualnie białym paskiem, który będzie pasował do całego stroju ślubnego. Wprawdzie rzadko zdarzają się kolekcje ślubnych zegarków, niemniej jednak można wybrać co najmniej kilkanaście modeli różnych firm, które będą doskonale wyglądały na delikatnych przegubach panny młodej. Szczególnie warto polecić zegarki sygnowane logo znanych firm modowych, ponieważ najczęściej są one projektowane z uwzględnieniem najnowszych trendów a dodatkowo uwzględniają kobiece potrzeby.


Polecane modele

Wśród zegarków, które świetnie sprawdzą się jako dodatek do sukni ślubnej można wymienić np. zegarki Tommy Hilfiger, zaś szczególnie wartym polecenia jest model o numerze 1780520 – niezwykle delikatny upodabniający się do złotej bransoletki. Warto również zwrócić uwagę na delikatny Omega Constellation Polished Quartz Biały, który swoim srebrnym kolorem podkreśli piękno ślubnego stroju.


Zegarek dla niego

Od męskich zegarków oczekuje się nieco innego wyglądu. Najlepiej, żeby ich kolorystyka była stonowana, ale nie muszą być już tak delikatne jak w przypadku zegarków przeznaczonych dla panien młodych. Poza tym męska część naszej populacji zazwyczaj ceni sobie dodatkowych gadżety w każdego rodzaju sprzęcie elektronicznym tym samym zegarek Casio EF-539D-1AVEF z pewnością doskonale się nada. Srebrna bransoleta i koperta doskonale komponują się z czarnym cyferblatem naszpikowanym dodatkami. Mężczyznom, którzy wolą nieco prostszą formę warto polecić zegarek Calvin Klein Concept Czarny. Prosty cyferblat uzupełniony czarnym, skórzanym paskiem będzie doskonale prezentował się na przegubie każdego młodego mężczyzny, nie tylko w dniu ślubu.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top