Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Zdjęcia ślubne w Rawiczu - na co zwracać uwagę?

Zdjęcia ślubne w Rawiczu - na co zwracać uwagę?
Kiedy już wybierze się wstępnie jakiegoś fotografa i umówi z nim na rozmowę, trzeba pamiętać, że istnieje wiele szczegółów, które warto z nim przedyskutować. Być może nawet lepiej jeśli zrobimy sobie wcześniej listę spraw do omówienia.

Oprócz spraw technicznych, takich jak szacowany czas trwania uroczystości i informacja do której godziny fotograf ma zostać na weselu, warto z nim ustalić orientacyjną ilość zdjęć i czas potrzebny na dostarczenie odbitek po ślubie. Należy również porozmawiać z fotografem na temat sesji zdjęciowej. Zwłaszcza że miasto takie jak Rawicz daje nam doskonałe możliwości wyjścia ze studia i udania się w plener.


Zdjęcia plenerowe ubarwią album ślubny

Zdjęcia ślubne w plenerze są zawsze o wiele ciekawsze, a trzeba pamiętać, że sesja zdjęciowa, to nie tylko ślub i wesele. Na taką sesje niewątpliwie nadają się planty - drugie co do wielkości w Polsce. Również sama Starówka ma wiele uroku. Sporo też w mieście terenów zielonych, które zawsze dobrze wyglądają na zdjęciach ślubnych. Decyzja o tym który fotograf ślubny zostanie naszym fotografem nie jest łatwym zadaniem, warto więc nie czekać z tą sprawą i podjąć decyzję z wyprzedzeniem, zwłaszcza że dobrzy fachowcy mają zwykle sporo zleceń.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top