Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Zdjęcia ślubne oraz ich formy

Zdjęcia ślubne oraz ich formy
Historia opowiedziana bez słów, za pomocą obrazów stanowi najpiękniejszą pamiątkę, z tak szczególnego czasu, jakim jest ślub i wesele. Warto jest poznać szczegóły na co zwracać uwagę przy wyborze takiej usługi.

Zdjęcia muszą być wykonane ze szczególną starannością oraz odpowiednio obrobione cyfrowo, aby uzyskać zadowalający efekt końcowy. Gotowe zdjęcia warto przechowywać w albumie, gdyż taka forma oglądania fotografii, z pewnością jest znacznie lepsza niż odtwarzane płyty cd i dvd na monitorze komputera.


Pamiątka nie tylko dla młodej pary

Zdjęcia na płycie są odpowiednią formą upominku dla gości, uczestniczących w uroczystości ślubnej. Niezapomniane chwile oraz towarzyszące im emocje są bardzo ulotne, dlatego tak ważne jest uchwycenie szczególnych momentów. Jeśli zaopatrzycie się w album, to zapewnicie dodatkowo efekt ładu i estetyki i będziecie mieli pewność, że pojedyncze fotografie się nie zniszczą, ani nie zgubią.


Różne formy prezentacji zdjęć

Poza albumami ślubnymi, modne stały się także foto-książki, które od niedawna podbijają serca par młodych. Zapewniają one możliwość wyboru układu stron, zdjęć, a także koloru tła. Ponadto, dają możliwość stworzenia własnego i jedynego w swoim rodzaju projektu. Ciekawym pomysłem są także wydruki wielkoformatowe, których jedynym ograniczeniem jest rozdzielczość. Stanowią też niezwykle okazałą pamiątkę oraz okazję, aby w sposób wyniosły zaprezentować swoje zdjęcia.


Plenery ślubne atrakcyjne dla par

Zdjęcia do Waszego albumu możecie wykonać zarówno w studiu, jak i w plenerze. W dzisiejszych czasach większym powodzeniem cieszą się jednak zdjęcia plenerowe, a w Głuszycy i okolicach nie brakuje ciekawych miejsc, mogących posłużyć Wam na tę okoliczność. Należą do nich między innymi zespół sztolni z czasów II wojny światowej, Kompleks Osówka, czy też węzeł szlaków pieszych do Walimia, Jugowic i uzdrowiskowej Jedliny-Zdroju. Za tło Waszych ślubnych fotografii posłużyć mogą także zabytkowe kościoły drewniane z XVII wieku w Grzmiącej i Sierpnicy oraz zabytkowe pałacyki fabrykanckie.


Romantyczna górska sceneria

Romantyczną scenerię stworzyć mogą także mieszczące się w północnej części Gór Suchych, ruiny kamiennego zamku Rogowiec z końca XIII wieku. Skaliste wzgórze porośnięte lasem bukowo-świerkowym oraz usiane malowniczymi permskimi skałkami zbocza Rogowca, z głębokimi dolinkami, z pewnością stworzą magiczny klimat Waszych ślubnych fotografii, dostarczając Wam jednocześnie wielu pięknych wrażeń.

Autor: Edyta Fołta

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top