Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Zaskocz Młodą Parę wyjątkowym prezentem ślubnym

wyjątkowy prezent ślubny - diy - prezenty i dekoracje
Pieniądze, komplet pościeli lub sztućców, a może ekspres do kawy? To prezenty bardzo często wręczane z okazji ślubu. A gdyby tak raz zaryzykować i zaplanować dla Pary Młodej coś naprawdę wyjątkowego? W końcu to jedyna okazja, aby sprawić im taką niespodziankę!

Bez względu na to czy jesteś osobą bardzo bliską Młodej Parze, czy jedynie wybierasz się na wesele jako dalszy znajomy, warto dać z siebie więcej i zaskoczyć Młodych wyjątkowym prezentem. Zrezygnuj z „oklepanych” podarków i postaraj się wręczyć coś, o czym większość gości nie pomyśli, a co tym samym przyda się nowożeńcom. O czym warto pamiętać przygotowując oryginalny prezent?

Prezent ślubny

Wyjątkowy prezent ślubny wcale nie musi być drogi! Możesz oczywiście ufundować Parze Młodej wyjazd w „ciepłe kraje” albo kompleksowy remont mieszkania, ale to nie jedyna opcja, która ucieszy nowożeńców. Ważniejszy jest kreatywny pomysł i znajomość potrzeb obdarowywanych. Dobrze dobrany prezent i element zaskoczenia sprawią, że Młoda Para nigdy go nie zapomni.

Kreatywny prezent ślubny

Pierwszym krokiem jest kreatywny pomysł na prezent. Oczywiście większość gości podaruje pieniądze lub sprzęty użytku domowego, więc możesz zrezygnować z tych opcji i postarać się pomyśleć o czymś bardziej wyjątkowym. Zastanów się przy tym, jakie przedmioty lub wrażenia mogłyby ucieszyć nowożeńców. Czy Pan Młody jest fanem lotnictwa lub historii XX wieku? Podaruj mu model samolotu albo uczestnictwo w rekonstrukcji historycznej bitwy z czasów II Wojny Światowej. Może Panna Młoda bardzo dba o wygląd i interesuje się modą? Voucher do wykorzystania w luksusowym SPA lub przedpłacona karta do ulubionego butiku z pewnością sprawią jej radość. Oczywiście możesz także wymyślić coś, z czego skorzystają we dwoje, jak np. relaksacyjny zabieg w salonie masażu dla dwojga.
 

Praktyczny prezent na ślub

Dobrym pomysłem może być wykupienie dla Pani Młodej zakupów ze stylistą. Podobny prezent można podarować dla pary, elegancki i stylowy wygląd jest zawsze mile widziany, a więc taki prezent bardzo się przyda. Można także postawić na prezent, który być może nie jest bardzo przydatny, ale za to dowcipny np. zabawkowy samochód na baterie, do którego dodamy śmieszny komentarz. Możliwości są wręcz nieograniczone! Postaraj się uruchomić wyobraźnię i myśleć niestandardowo, coś niezwykłego na pewno przyjdzie ci do głowy!

 


Zabawne życzenia ślubne

Wraz z oryginalnym prezentem ślubnym złóż Młodej Parze nietypowe życzenia. Przemyśl ich formę - zamiast standardowo pisać tekst z życzeniami na eleganckim karnecie, nagraj życzenia w formie krótkiego filmu. Zaproś do życzeń znajomych Pary Młodej - dzięki temu Wasz prezent będzie jeszcze bardziej efektowny. A gdyby tak napisać wiersz lub piosenkę? A może masz jakiś inny pomysł na to, jak zaskoczyć Młodą Parę? Ważne, żeby życzenia płynęły od serca i sprawiły nowożeńcom przyjemność. Kreatywne, dowcipne, nietypowe życzenia ślubne sprawią, że obdarowani dobrze je zapamiętają i jeszcze długo po weselu będą wspominać Twój kreatywny pomysł.

Jak zapakować prezent ślubny?

Niezależnie od tego, czy Twój prezent jest zwykły, czy wyjątkowy, warto zapakować go w jakiś nietypowy sposób. O pomoc można poprosić np. florystę w kwiaciarni, w której zakupimy bukiet, ale lepiej zrobić to samemu, korzystając z pomocy licznych przewodników w Internecie. Nie jesteś dobry w zadaniach wymagających zmysłu plastycznego? Nie przejmuj się, to naprawdę nic trudnego, a wrażenie, które taki prezent zrobi na nowożeńcach, będzie jedyne w swoim rodzaju. Czasem warto się postarać, aby sprawić radość naszym bliskim, a poza tym... liczy się to, że spróbowałeś.

 

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top