Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Zapisane piękno chwili

Zapisane piękno chwili
Po album ślubny będziecie mogli sięgnąć w każdej chwili swojego życia i dzięki tym zdjęciom przeżyć jeszcze raz te wspaniałe chwile. Zdjęcia oglądać będzie Wasza najbliższa rodzina, przyjaciele i nowi znajomi.

Pamiętajcie- im piękniejsze będą zdjęcia, tym chętniej będziecie do nich wracać. Często w celu ograniczenia i tak wysokich już kosztów ślubu i wesela, młodzi proszą jednego z gości o zrobienie kilku zdjęć podczas Mszy świętej i zabawy na sali weselnej. Jednak wtedy istnieje ryzyko, że ten „fotograf” zrobi zdjęcia ciemne, poucinane, źle skadrowane. Dlatego zdecydowanie lepiej zwrócić się do profesjonalisty, dzięki czemu nie będziecie się martwić o jakość Waszych ślubnych zdjęć, które będą najpiękniejszą i najcenniejszą pamiątką z tej jedynej w swoim rodzaju uroczystości.


Szczegóły dotyczące wyboru fotografa

Przed zatrudnieniem fotografa, warto zobaczyć kilkadziesiąt wykonanych przez niego fotografii ślubnych, najlepiej kilku par w różnych pozach. Wtedy będziecie pewni swojego wyboru, a przy okazji pokażecie fotografowi ciekawe zdjęcia, które Wam się podobają, dzięki czemu lepiej pozna Wasz gust i oczekiwania. Istotne jest również zachowanie fotografa na pierwszym spotkaniu, panująca atmosfera oraz jego kultura osobista. Dopiero wtedy należy przystąpić do ustalania szczegółów, a więc terminu, ceny i pełnego zakresu usługi.


Stare pozostałości murów

Skarszewy niegdyś nazywały się po niemiecku Schöneck, czyli "piękny zakątek". Nazwa nie jest przypadkowa. Znajduje się tutaj wiele ciekawych i pięknych miejsc, gdzie warto wykonać kilka fotografii ślubnych. Ciekawym tłem będą zapewne znaczne fragmenty murów miejskich z XIV wieku stanowiące najokazalszą kamienną budowlę obronną z czasów średniowiecza na Pomorzu Gdańskim, jak również pozostałości gotyckiego Zamku Wysokiego z zachowanymi średniowiecznymi piwnicami i ścianami parteru.


Inne miejsca warte rozważenia

Niedawno w Skarszewach uruchomiono kompleks sportowy z boiskami do piłki nożnej, siatkowej i koszykowej. Zatem jest to bardzo dobra okazja, by na te obiekty udały się pary, które od zawsze pasjonują się sportem. Swoje kroki można skierować także na żelazny most nad Wietcisą, łączący Stare Miasto z ulicą Dworcową, zbudowany przez gdańską firmę STEIMMIG w 1887 roku. Fotografie ślubne można wykonać wszędzie. Wybór miejsca warto ustalić wspólnie z fotografem. Dobra wzajemne współpraca to warunek pięknych i niepowtarzalnych zdjęć ślubnych!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top