Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Zakładamy stronę ślubną

Zakładamy stronę ślubną
Coraz więcej nowożeńców decyduje się na założenie własnej strony ślubnej, dzięki której goście weselni w prosty sposób mogą dotrzeć do wielu informacji. Strona ślubna zmienia niejako sposób komunikacji pomiędzy młodą parą a zaproszonymi gośćmi. Zaciera się granica podziału, a dostęp do informacji powoduje większe zainteresowanie ślubem i weselem.

Internet, który stał się narzędziem wymiany wszystkich możliwych informacji, na dobre wpisał się również w tradycje ślubno-weselne. Zakładanie strony ślubnej jest niezwykle popularne. Powstało wiele stron umożliwiających młodym założenie własnej strony. My polecamy stronę www.galeria-wesele.pl , gdzie własną stronę młodzi założą dosłownie w 5 minut! Strona ślubna jest centralnym punktem, gdzie znajomi i rodzina mogą otrzymać odpowiedzi na wszelkie interesujące ich zagadnienia.


Zakładanie strony – koszty

Aby założyć stronę ślubną, wystarczy wejść na stronę Strony ślubne – www.galeria-wesele.pl , kliknąć w zakładkę "Załóż stronę za darmo w 5 minut", a następnie wypełnić załączony formularz. W formularzu wybieramy pakiet, podajemy szczegółowe dane do swojego przyszłego konta oraz informacje dotyczące pary młodej (imię, nazwisko, miejscowość, w której odbędzie się ślub, a także datę ślubu). Młodzi mają do wyboru trzy pakiety.

Oto szczegóły:

Nazwa pakietu Cena O nas Co, gdzie, kiedy? Księga gości My, rodzina, goście Lista prezentów Galeria zdjęć Film ślubny
Bronze 0,00zł + + + - - - -
Silver 0,00zł + + + + + + -
Gold 80,00zł + + + + + + +

 

 

W czasie zakładania strony ślubnej, użytkownik jest zobowiązany do podania prawdziwych i aktualnych danych podczas rejestracji. Młode pary powinny wykorzystać stronę tylko i wyłącznie do przekazywania informacji ślubnych. Zabrania się natomiast publikowania jakichkolwiek treści obraźliwych, zamieszczania reklam, a także materiałów, do których dana osoba nie posiada praw autorskich. Strony ślubne są utrzymywane w internecie przez 18 miesięcy.


Korzyści strony ślubnej

Planowanie i organizowanie uroczystości ślubno-weselnej sprawia, że młodzi nie mają czasu, a także ochoty na udzielanie wszystkim tych samych informacji o ślubie. Właśnie strona ślubna to miejsce przeznaczone do publikowania ważnych informacji, dat czy zamieszczania różnych zdjęć. Informacje zamieszczane na stronie pozwalają uniknąć odpowiadania na te same pytania.

Ponadto dzięki stronie ślubnej można:

  • poinformować o dacie i miejscu ślubu
  • poznać szczegółowo pannę młodą i pana młodego
  • uzyskać szczegóły historii znajomości i zaręczyn
  • otrzymać dodatkowe wiadomości na temat dojazdu oraz noclegu
  • przeczytać dodatkowe informacje o planowanej uroczystości oraz ewentualnych, dodatkowych atrakcjach
  • pozostawić w księdze gości jakąś wiadomość dla nowożeńców
  • zapoznać się z listą prezentów.


Kiedy założyć stronę ślubną?

Stronę ślubną najczęściej zakłada się tuż po ogłoszeniu daty ślubu. Wtedy to młodzi od samego początku publikują aktualne informacje z przebiegu przygotowań do uroczystości ślubno-weselnej. Goście weselni z zaciekawieniem czytają wszystkie informacje i nie nękają młodych setkami często niepotrzebnych pytań. Jeśli młodzi wcześniej nie wiedzieli o możliwości założenia takiej strony lub nie mieli na to czasu, wówczas mogą to zrobić nawet kilka dni przed ślubem. Para młoda ma wtedy pewność, że wszyscy zainteresowani będą posiadali te same, aktualne wiadomości. Młodzi oszczędzają dzięki temu czas na odbieranie niepotrzebnych telefonów z różnymi zapytaniami na kilka godzin przed rozpoczęciem uroczystości


Strona (po) ślubna

Strona ślubna nie wygasa zaraz po uroczystości. Wręcz przeciwnie. Wielu młodych aktualizuje stronę także po ślubie. Dzięki temu wszystkie osoby, które nie były zaproszone na ślub, lub z różnych względów się na nim nie pojawiły, mogą w zaciszu domowym zapoznać się ze zdjęciami z tej przepięknej uroczystości, które będą zamieszczone w galerii na stronie weselnej. Jeśli młodzi zdecydują się na założenie strony korzystając z pakietu "gold", wówczas mogą również zamieścić krótkie filmiki z uroczystości. Może to być akt ślubowania, jak również krótkie fragmenty zabawy na sali weselnej.

Oferta stron ślubnych skierowana jest nie tylko do osób, które planują swoja uroczystość zaślubin. Własna strona to także idealny pomysł dla par, które ślub już miały. Dzięki temu wspomnienia związane z zaślubinami oraz weselem odżyją! Wszystko za sprawą zdjęć oraz filmów, które można zamieszczać na własnej stronie. To tylko niektóre z możliwości jakie oferuje serwis.

 

Przykładowe strony ślubne:

http://www.marta-bartek.galeria-wesele.pl
http://www.karolina-przemyslaw.stronyslubne.eu
http://www.best.wesele2012.pl
http://www.joanna_wysocka-grzegorz_sitko.galeria-wesele.pl
http://www.malgorzata-marcin.stronyslubne.eu

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top