Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Zainspiruj i zaskocz gości! Kilka sposobów na urozmaicenie wesela!

Zainspiruj i zaskocz gości! Kilka sposobów na urozmaicenie wesela!
Chcesz, by Twoje wesele było zapamiętane przez wszystkich gości? Zapewnij zaproszonym osobom kilka niezapomnianych atrakcji. Oryginalne pomysły zaproponowane przez nas sprawią, że goście będą bawić się świetnie, a Państwo Młodzi zyskają pamiątkę na długie lata.

W każdym weselu bierze udział profesjonalny fotograf, który pieczołowicie dokumentuje każdą chwilę tego wyjątkowa dnia. A gdyby tak zdjęcia weselne były nieco bardziej szalone? Warto zadbać o dobre atrakcje weselne. Zorganizuj przenośną fotobudkę oraz kilka gadżetów, jak sztuczne wąsy, kilka kolorowych nakryć głowy, peruki itp. Zobaczysz, że Twoi goście z chęcią skorzystają z propozycji zrobienia niestandardowych zdjęć. Co więcej – zdjęcia w fotobudce są drukowane na miejscu, więc każdy z gości otrzyma natychmiastową i niezapomnianą pamiątkę z Twojego wesela!


Niestandardowa księga gości

Księga gości coraz częściej pojawia się na zabawie weselnej. Goście chętnie się wpisują, ale Są też tacy, którzy niekoniecznie mają pomysł na życzenia dla Pary Młodej i często rezygnują ze swojego wpisu. Aby każdy z gości zostawił po sobie pamiątkę, idealnym rozwiązaniem jest księga gości w formie plakatu, który zaproszone osoby dokończą sami! W jaki sposób?


Drzewo bez liści

Możesz zakupić lub poprosić zaprzyjaźnionego grafika o przygotowanie plakatu – np. z motywem drzewa (bez liści) lub roweru unoszonego przez balon (ale bez balona). Zastanawiasz się, jak na plakacie znajdą się celowo pominięte elementy? Obok plakatu postaw kolorowe tusze. Zadaniem gości jest dotknięcie pianki nasączonej w tuszu, a następnie odciśnięcie swojego palca na plakacie. I tak z odcisków palców powstanie kolorowy balon lub brakujące liście na drzewie. Ciekawe, prawda?


Występy gościnne

Zaskocz zaproszone osoby niezapomnianą niespodzianką! W przerwie między muzyką taneczną zorganizuj koncert zespołu rockowego (jeśli słuchasz tego typu muzyki) lub zaproś zespół taneczny, który da pokazowy występ. Ciekawym pomysłem jest również zaproszenie osób, które chodzą na szczudłach lub zieją ogniem! Niektórzy decydują się również zorganizowanie butli z helem i rozdawanie balonów napełnionych tym gazem gościom. Zabawa i śmiech gwarantowane!


Wyjątkowe podziękowania

Nudzą Cię standardowe podziękowania dla rodziców, kiedy to Para Młoda w prezencie niesie kwiaty i słodkości? Zorganizuj coś naprawdę wyjątkowego! Nagraj filmik, w którym podziękujesz swoim rodzicom. Wspaniałym pomysłem jest również złożenie pokazu slajdów, na którym znajdą się Wasze wspólne zdjęcia od narodzin aż po dzień Twojego wesela! Dzięki temu pokażesz historię swojej rodziny i wyrazisz to, jak bardzo kochasz swoich rodziców. Przy okazji zapewnicie gościom rozrywkę, a zaproszone osoby na pewno bardziej zaangażują się w tę wyjątkową chwilę!

Polecamy porady i artykuły
Wasze komentarze (1)
  • Kamila 2018-02-16, 08:28

    W sumie zdecydować się można na różne atrakcje, a są one ważne przede wszystkim wtedy, gdy na weselu są małe dzieci ;). Ja wesele organizowałam w Warszawie w dość popularnym Klubie Sosnowym i nawet sami właściciele zaproponowali fotobudkę i inne atrakcje stricte dla dzieci. Dzięki czemu nie nudziły się ani chwili, a rodzice nie musieli się o nie martwić ;)

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top