Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Wyraź swoje uczucie kwiatami!

kwiaty dla pary młodej - białe róże
Kwiaty towarzyszą ludziom niemal od zawsze uświetniając różnego rodzaju wydarzenia. Zazwyczaj pełnią wtedy rolę dekoracyjną, ale to nie jedyne ich zastosowanie. Kwiaty to także jeden z najbardziej znanych sposobów na wyrażanie uczuć względem drugiej osoby.

Jakie kwiaty dla Pary Młodej?

Wybierając kwiaty na ślub, miewamy często dylemat: które z nich najbardziej nadają się na prezent dla Pary Młodej. Floryści rekomendują kwiaty bardziej trwałe, takie jak: róże, frezje, gerbery czy goździki. Wiązanka z nich, ma większą szansę wytrwania do końca uroczystości. Jest to ważne szczególnie w okresie letnim, kiedy to najczęściej zawierane są śluby, a pozbawione dostępu do wody kwiaty, mogą szybko umrzeć. Doskonałą alternatywą dla typowej wiązanki, może stanowić kosz z kwiatami. Specjaliści doradzają również, by wybrany bukiet miał kolor: czerwony, różowy lub biały. Chociaż nie jest to oczywiście sztywną regułą. Wszystko zależy od naszej pomysłowości. 

Kwiaty zamiast prezentu ślubnego?

Nie zawsze jesteśmy zaproszeni lub mamy możliwość pójść na wesele. Nie zawsze możemy też osobiście wziąć udział w uroczystości. Wtedy kwiaty mogą posłużyć nam za ślubny prezent. W dobrym tonie jest, by kwiaty stanowiły wówczas jedynie dodatek, a nie główny element podarunku. Jeśli nie chcemy popełnić gafy, dobrym pomysłem będzie skorzystanie z usługi tzw. kwiatowej poczty. Innymi słowy, wtedy z pomocą przychodzi instytucja jaką jest kwiaciarnia internetowa. Przykładem takiej firmy, może być kwiaciarnia E-kwiaty.pl, oferująca bogatą listę usług wysyłkowych. Na jej stronie znajdziemy nie tylko propozycje bukietów, ale również gotowe zestawy prezentowe. Na przykład bukiet czerwonych róż z butelką szampana – taki dobry alkohol to świetny pomysł na szykowany, ale przede wszystkim bardzo praktyczny prezent.

Jeśli chcemy się mimo wszystko wyróżnić i zerwać z tradycją wręczania kwiatów, możemy skorzystać z innych dostępnych w kwiaciarni opcji. Przykładem może być elegancko opakowany zestaw miodów pitnych lub komplet wyselekcjonowanych wytwornych kaw. 


Sięgając po takie gotowe rozwiązanie, zyskujemy na czasie. Nie musimy też stresować się brakiem pomysłu lub tym, czy nasz bukiet na ślub lub wybrany prezent, będą odpowiednie. Pracujący w kwiaciarni internetowej specjaliści służą nam przy tym pomocą i doradztwem. Możemy też być całkowicie pewni, że zamówienie dotrze dokładanie na czas, nawet do najbardziej odległego miejsca. Taką możliwość daje na m.in. kwiaciarnia Floralieferung.de, oferująca na przykład ekspresową dostawę kwiatów na terenie Niemiec.

Trendy się zmieniają, jednak kwiaty to ponadczasowy prezent, który zawsze wywołuje uśmiech.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top