Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Wymarzone przez parę młodą fotografie ślubne

Wymarzone przez parę młodą fotografie ślubne
Obecnie obserwujemy zmianę w wyborach dotyczących wykonania sesji ślubnej. Kiedyś niemalże obowiązkiem młodej pary był wyjazd z fotografem w czasie trwania wesela do studia w celu wykonania zdjęć ślubnych.

Teraz coraz mniej par decyduje się na zdjęcia w studiu, a jeszcze mniej na to, aby wykonywać je w dniu wesela. Udanie się w plener kilka dni po uroczystości wydaje się być najbardziej rozsądnym rozwiązaniem. Dzięki temu młodzi nie opuszczają gości ani na chwilę, a przy tym, mając zaplanowaną sesję zdjęciową w plenerze, unikają ryzyka zabrudzenia sukni ślubnej czy garnituru. Dlatego razem z fotografem wybierzcie miejsca, w których będziecie czuć się komfortowo. My właśnie tutaj podpowiadamy, do jakich miejsc w Wodzisławiu Śląskim na pewno warto się udać.


Najlepszych rezerwuje się jak najwcześniej

Z pewnością ważną kwestię stanowi czas. Nie możecie zapominać o tym, że najlepsi fotografowie mają szybko zarezerwowane terminy. Dlatego nie warto czekać na ostatnią chwilę, lecz już na samym początku przygotowań, po dokładnej wstępnej analizie, zdecydować się na zatrudnienie najlepszego fotografa w mieście bądź najbliższej okolicy. Tylko taki będzie znał najpiękniejsze zakątki Wodzisławia Śląskiego.


Piękne śląskie plenery

W mieście jest bardzo wiele zabytków, wśród których możecie wykonać piękne zdjęcia ślubne. Zachęcamy do pójścia na Rynek Staromiejski, gdzie warto pozować na tle pięknych kamieniczek z XIX wieku. Koniecznie musicie się udać przed Zamek, który został prawdopodobnie zbudowany z fundacji książęcej w samych początkach istnienia miasta około 1257 r. Na terenie zamku znajduje się również przepiękny Park Zamkowy. Swoje kroki skierować możecie także ku figurze Św. Jana Nepomucena z XVIII wieku, która jest umiejscowiona przy kościele p.w. WNMP, a także do kościoła p.w. Św. Trójcy, który jest najstarszym budynkiem Wodzisławia i jednym ze starszych kościołów na Górnym Śląsku. Wcześniej należał do klasztoru franciszkanów.


Wiele więcej możliwości

Miłośnicy przyrody, oprócz wspomnianego wcześniej Parku Zamkowego, mogą wykonać zdjęcia ślubne również w Parku Zabytkowym Diecezjalnym w dzielnicy Kokoszyce, a także przed pomnikami przyrody: wierzby kruchej, 5 dębów szypułkowych w Parku Miejskim czy 2 dębów szypułkowych w Parku Zabytkowym. Wyborów jest bardzo dużo. Wodzisław Śląski to wspaniałe miasto, w którym znajduje się wiele ciekawych miejsc. Waszym zadaniem jest wybranie takich zakątków, które będę w jakimś stopniu przedstawiać Wasze życiowe pasje i zainteresowania.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top