Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Wyjątkowe zdjęcia ślubne

Wyjątkowe zdjęcia ślubne
Ślub i wesele to najważniejszy czas w życiu każdego człowieka. Dobrze zrobione zdjęcie, pozwala na przypomnienie sobie za kilka lat chwili, w której wkraczaliśmy na zupełnie nowe ścieżki naszego życia.

Fotografie ślubne były, są i będą nieśmiertelną pamiątką. Kojarzą się one z uchwyceniem szczęścia oraz zatrzymaniem ulotnych chwil, które będą wspominane przez wiele lat. Obecnie studyjne zdjęcia, na sztucznym tle wyszły już z mody. W dzisiejszych czasach młode pary decydują się na sesję w plenerze, jednocześnie szukając coraz to nowych i bardziej nietypowych pomysłów na jej realizację.
 

Wcześniejsze ustalenia z fotografem

Aby sesja taka była oryginalna i ciekawa, należy już wcześniej uzgodnić z fotografem, w jakie miejsca moglibyście się udać. Pruszków i jego okolice stwarzają Wam wiele możliwości w tym zakresie. Jedną z nich jest Park Kultury i Wypoczynku Mazowsze, który potocznie zwany jest Gliniankami. Jest to miejsce idealne nie tylko na odpoczynek, czy też romantyczny spacer, ale także na zorganizowanie sesji zdjęciowej. Znajdujące się tutaj akweny, latarnie, drewniane pomosty, czy też zielone aleje, mogą stworzyć niezwykłą scenerię na tą okoliczność.
 

Piękne pruszkowskie plenery

W Pruszkowie znajduje się także Park Potulicich, w którego zachodniej części wyróżniamy klasycystyczny pałac z XIX wieku, gdzie mieści się Urząd Stanu Cywilnego. Piękne tło stworzyć może także, mieszczący się na granicy Pruszkowa i Piastowa, charakterystyczny, ceglany pałacyk ze spiczastą wieżą. Pruszków to miejscowość położona koło Warszawy, dlatego jeśli Wasza sesja nie odbywa się w dniu ślubu, to śmiało możecie udać się z fotografem także do stolicy. Piękna Starówka, zwłaszcza nocą, plaża nad Wisłą ze Starym Miastem w tle, most Gdański, Cytadela Warszawska, czy też szczególnie upodobane przez pary młode Łazienki z pewnością spełnią Wasze oczekiwania i stworzą niezwykłą atmosferę Waszej sesji.
 

Dobre relacje z fotografem

Przy odrobinie fantazji i szaleństwa mogą powstać naprawdę niezwykłe fotografie. Poza pomysłem liczy się także swoboda oraz naturalność, dlatego tak ważne jest nawiązanie dobrych relacji z Waszym fotografem. Im lepszy kontakt z fotografem ślubnym, tym lepsza współpraca, a co za tym idzie jeszcze lepsze efekty pracy. Sesja zdjęciowa jest jednym z najważniejszych elementów pamiątkowych w całej uroczystości, dlatego też powinniście zadbać o jej profesjonalny przebieg w dobrym otoczeniu, naturalnie i spontanicznie oraz zgodnie z Waszym samopoczuciem i towarzyszącymi tej chwili emocjami.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top