Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Wybór sali w Raciborzu

Wybór sali w Raciborzu
Istnieje wiele możliwości organizacji wesela w różnym stylu tak, aby stworzyć pasujący Nam i gościom klimat. Sposób, w jaki przyjmujemy gości, bez wątpienia wpływa na Nasz wizerunek w ich oczach. Przede wszystkim jak najwcześniej rozpocząć trzeba poszukiwania odpowiedniego miejsca.

Racibórz to miasto, gdzie można znaleźć wiele restauracji, hoteli, czy też domów weselnych, oferujących organizację wesela. Warto już wcześniej zapoznać się z ich ofertami, aby móc podjąć jak najlepszy wybór. W pierwszej kolejności należy określić liczbę gości oraz charakter imprezy, aby zawęzić zakres poszukiwań. Inna bowiem będzie sala na kameralne przyjęcie, a inna na huczną biesiadę.
 

Lokale w Raciborzu

Odpowiednim lokalem na kameralną uroczystość, jest mieszcząca się w centrum Raciborza Restauracja "VENA". Lokal zapewnia niepowtarzalną atmosferę i charakterystyczny wystrój, a do dyspozycji gości oddaje salę dla 30 osób oraz malowniczy taras. Wyśmienita kuchnia, jak również wyjątkowa atmosfera tego miejsca, z pewnością spełnią oczekiwania Młodej Pary.
 

A może w Dworku?

Wasze wesele w Raciborzu możecie również zorganizować w Dworku śląskim. Obiekt posiada wieloletnie doświadczenie, a jego oferta zawiera, między innymi potrawy według śląskiej tradycyjnej receptury. Ponadto, stylowe wnętrza, miła obsługa oraz możliwość wyboru odpowiedniej dla siebie sali, spośród dużej bankietowej oraz mniejszej, przeznaczonej na kameralne przyjęcia, z pewnością spełnią Wasze oczekiwania.
 

Sala weselna w okolicy Raciborza

Wasze wesele nie musi jednak się odbywać samym Raciborzu, gdyż w jego okolicach również znajduje się wiele ciekawych miejsc. Jednym z nich jest Restauracja Kosel w Krzanowicach. Obiekt dysponuje dużym, zadaszonym tarasem, a niepowtarzalny klimat przytulnych wnętrz i obecność dużej ilości zieleni w tym miejscu, dodatkowo umilą czas zarówno Wam, jak i gościom weselnym. Ponadto, w miejscu tym znajduje się także duży, monitorowany parking oraz plac zabaw dla dzieci.
 

Wesele w Pałacu

Dla par, które marzą o eleganckim i wystawnym weselu, odpowiedni będzie Pałac w Wojnowicach, posiadający duże doświadczenie. Wyśmienita kuchnia, jak i fachowa obsługa, spełnią oczekiwania, nawet najwybredniejszych gości. Pałac w Wojnowicach jest idealnym miejscem, dla osób poszukujących na swoją uroczystość miejsca, o malowniczej scenerii, ze względu na otaczający go park. Para młoda, w prezencie otrzymuje stylowy apartament, a na życzenie istnieje możliwość zorganizowania ceremonii wystrzału z armaty. Przyjęcia organizowane są tutaj zarówno w stylowych wnętrzach pałacu, jak również w plenerze.
 

Zawsze należy sprawdzać szczegóły umowy

Jeśli już zdecydujecie się na konkretną salę, nie można zapomnieć o tym, aby zapoznać się szczegółowo z umową wynajmu sali, która powinna zawierać nie tylko przedmiot umowy, miejsce, czas, prawa i obowiązki obu stron, ale także wszelkie ważne dla Was dodatkowe ustalenia, które uzgodniliście z właścicielem lokalu.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top