Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Wybór miejsca na niezapomnianą sesję ślubną

Wybór miejsca na niezapomnianą sesję ślubną
Obecnie, poza zdjęciami studyjnymi, modne stały się także zdjęcia w plenerze. Szczególnym powodzeniem cieszą się zdjęcia na łonie natury, na brzegu jeziora, w zbożu, na łące, lub też w lesie. Plener to także piękny zachód słońca na plaży, ścieżka wiodąca przez park oraz zdjęcia na szczycie góry. Fotografia ślubna cechuje się jednak coraz to bardziej nowatorskimi pomysłami.

Wiele par decyduje się na awangardowe zdjęcia ślubne, których scenerię tworzą miejsca nietypowe i takie, o których jeszcze kilka lat temu, nikt nie pomyślałby, jako o miejscu sesji zdjęciowej. Zaliczamy do nich między innymi wysypiska śmieci, złomowiska, czy też dworzec kolejowy. Sesja plenerowa obejmuje także miejsca, które kojarzą się lub symbolizują pasje i zainteresowania pary młodej. Tym sposobem, nikogo nie dziwi dziś widok pani młodej w białej sukni, czy też pana młodego we fraku na basenie, korcie tenisowym, polu golfowym, lub też stadionie piłkarskim. Swój urok posiadają także zdjęcia industrialne, których tło stanowią piękne zabytki, ruiny zabytkowych budowli, a także starówka miasta.
 

Zdjęcia w plenerze to dodatkowa usługa

Zdjęcia w plenerze kosztują jednak więcej niż zdjęcia wykonywane w studiu. Wymagają one bowiem znacznie więcej wysiłku, aby znaleźć odpowiednie miejsca oraz uchwycić odpowiedni moment. Warto także wiedzieć, że im swobodniej czuje się para młoda, tym lepsze są efekty pracy, dlatego ważna jest także atmosfera, panująca podczas zdjęć. To właśnie przyroda i łono natury sprzyja najbardziej naturalnym i pozytywnym emocjom, co z kolei sprawia, że w warunkach większego relaksu mogą powstać naprawdę zaskakujące efekty. Duży wpływ na efekt końcowy ma także czas wykonania sesji.


Kiedy sesja ślubna?

Najlepiej jeśli jest ona zorganizowana już po ceremonii ślubnej. Pozwala to na zaoszczędzenie stresu związanego z pośpiechem oraz obawą o szybki powrót do gości oczekujących na sali weselnej. Organizując bowiem sesję plenerową w innym dniu, niż dzień ślubu, zarówno para młoda jak i fotograf mają dużo więcej czasu, co zdecydowania stwarza znacznie większe możliwości. Zarówno pani młoda, jak i pan młody, nie muszą się już tak obawiać o swoje stroje i mogą pozwolić sobie na znacznie więcej. Zdjęcia w stogu siana, czy też skok do wody nie stanowią już żadnej przeszkody, a mogą dostarczyć naprawdę niezwykłej pamiątki w postaci niepowtarzalnych zdjęć.


Piękne miejsca w Gryfowie Śląskim

Gryfów Śląski to szczególne miasto, w którym nie brakuje pięknych miejsc i zabytków, na tle których powstać mogą piękne fotografie ślubne. Znajduje się tutaj między innymi XVI wieczny Ratusz, usytuowany w centralnym punkcie rynku. Wasze zdjęcia możecie także wykonać na Rynku, któremu uroku nadają zabytkowe kamienice, pochodzące z okresu renesansu i baroku. Ciekawą scenerię zdjęć mogą stworzyć także fragmenty dawnych murów obronnych z XIV wieku oraz Fontanna Gryfów, będąca szczególną atrakcją miasta. Piękne zdjęcia możecie wykonać również w niedalekiej Proszówce, gdzie ruiny zamku nadadzą Waszym fotografiom niezwykłego romantyzmu i uroku. Spośród wielu pięknych miejsc w Gryfowie Śląskim, na pewno wybierzecie dla siebie, te które sprawią, ze Wasz album wzbogaci się o niezwykłą pamiątkę, przypominającą Wam najpiękniejsze chwile przez wiele następnych lat.

Autor: Edyta Fołta

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top