Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Wybierz swoje miejsce

Wybierz swoje miejsce
Aby uniknąć stresu radzimy, aby sesja ślubna, niezależnie czy będzie w studiu czy w terenie, odbyła się w inny dzień, aniżeli uroczystość. Sesja ślubna powinna być realizowana bez stresu i nie powinna być ograniczona czasem.

Przecież myśli tlące się w głowie, iż w momencie pozowania do zdjęć masa gości czeka na młodą parę, na pewno nie będą sprzymierzeńcem ani młodej pani, ani młodego pana podczas pozowania do zdjęć. Warto być wypoczętym i wyluzowanym, a to młodzi mogą osiągnąć tylko wtedy, kiedy sesja ślubna będzie wykonana już po całym zamieszaniu związanym ze ślubem.


Najlepiej kilka miejsc

Zapewne młoda para pragnie, aby ich sesja ślubna w plenerze była oryginalna i urozmaicona. Dlatego zachęcamy, by zdjęcia nie były robione w jednym miejscu, ale w kilku ciekawych zakątkach miasta. Sesja będzie w pełni udana, jeśli zdjęcia przedstawiać będą wspólne zainteresowania nowożeńców – ich wielkie pasje i marzenia.


Możliwości jest sporo

Bezsprzecznie świetnie zdjęcia wyjdą nad Jeziorem Włocławskim. Będzie można dodatkowo przy tym wypocząć, zapomnieć na chwilę o codziennych sprawach i kłopotach. Ważne, aby była dobra pogoda. W przeciwnym wypadku warto zarezerwować u fotografa kilka terminów. Ciekawe zdjęcia wyjdą z zabytkami i muzeami w tle. Będzie to odwołanie się do historii. Polecamy do tym parom, dla których ta dziedzina nauki jest bliższa ich sercu. Warto zatem odwiedzić Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej, Bazylikę Katedralną Wniebowzięcia NMP, Muzeum Historii Włocławka czy udać się pod Pomnik Poległych Obrońców Wisły.


Każdy ma inne pomysły

Miłośnicy przyrody zapewne marzą o zdjęciach na tle różnych gatunków drzew i krzewów. Piękne i różnorakie okazy znajdą w Parku im. Henryka Sienkiewicza. Wśród rosnących w parku 65 gatunków drzew, większość stanowią drzewa liściaste, wśród których dominują gatunki introdukowane czyli nie występujące w Polsce w stanie naturalnym. W parku znajdziemy również 39 gatunków krzewów, wśród których dominują liściaste.


Swoboda najważniejsza

Zdjęcia ślubne można robić dosłownie wszędzie. Nawet na dworcu kolejowym, zabytkowej ulicy czy przed domem. Najważniejsze jest to, aby młoda para była zadowolona z wybranego miejsca i czuła się tam swobodnie, bez stresu. Tylko wtedy profesjonalny fotograf będzie mógł przelać wzajemne uczucia młodych ludzi na fotografie. Życzymy, aby Wasza sesja ślubna była wyjątkowa!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top