Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Wybieramy suknię ślubną

Wybieramy suknię ślubną
Czy znacie jakąś pannę młodą, której nie zależało na tym, by w dniu swojego śluby wyglądać pięknie i olśniewająco? Na pewno nie. Ślub to bowiem wielkie wydarzenie. Oczy wszystkich gości zwrócone są w kierunku panny młodej. Jeśli mieszkasz w Częstochowie lub okolicach, na pewno nie będziesz miała problemu ze znalezieniem odpowiedniej kreacji.

Przede wszystkim w mieście znajduje się wiele dobrych salonów ślubnych. Możesz liczyć w nich na profesjonalną obsługę. Każdy z nich oferuje dość zróżnicowane kreacje, a także ceny, dlatego najlepiej byłoby, gdybyś wybrała się do nich już kilka miesięcy przed planowaną uroczystością i odwiedziła przynajmniej pięć spośród nich. Na szczęście większość znajduje się w centralnej części miasta.
 

Gdzie zacząć?

Możesz zacząć np. od salonów przy alei Wolności: Teresa (Wolności 37) oraz Emma (Wolności 19). Warto także wybrać się do Białej Damy przy Berka Joselewicza 1. Kolejnymi dobrymi salonami są: Viola mieszcząca się przy ul. Jasnogórskiej 34, Casada przy Dąbrowskiego 3, Jolantex – ul. Równoległa 26, Bianko – w DH Puchatek, ul. Warszawska oraz salon firmowy Lisa Ferrera, który mieści się przy ul. Nowowiejskiego 24.

Jeśli natomiast zdecydowałaś się uszyć suknię ślubną u krawcowej i musisz sama kupić materiał, wybierz się do sklepów przy alei Wolności – oferują one bardzo szeroki wybór. Sukni oraz dodatków ślubnych możesz także poszukać w podczęstochowskich Konopiskach, w których znajdziecie także garnitur dla pana młodego.


Życzymy owocnych poszukiwań!

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top