Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Wybieramy suknię ślubną

Wybieramy suknię ślubną
Kiedy byłaś małą dziewczynką, pewnie nieraz wyobrażałaś sobie siebie stojącą przed ołtarzem w pięknej, długiej sukni u boku najprzystojniejszego kolegi z przedszkola. W marzeniach pięciolatki panna młoda jest księżniczką z bajki. Kilkanaście lat później mamy już na ogół zupełnie inne wyobrażenia

Bez względu jednak na to, jakie posiadamy preferencje co do wyboru stroju, każda panna młoda bez wyjątku pragnie wyglądać pięknie i olśniewać swoja urodą. Wybór sukni ślubnej nie jest zatem sprawą łatwą – biała czy ecru, długa czy krótka Wymieniać by tak można w nieskończoność. Aby dokonać właściwego wyboru, powinnaś odpowiednio wcześnie wybrać się do kilku salonów oferujących suknie ślubne. Niektóre panie kupują zawsze ubrania same, jeśli jednak potrzebujesz rady – warto pójść tam z kimś, kto potrafi doradzić – np. z mamą lub przyjaciółką.
 

Jaki salon sukien ślubnych w Łomży?

Który salon wybrać? Przygotowując się do własnego ślubu warto zarezerwować sobie tyle czasu, by odwiedzić wszystkie salony z sukniami, które znajdują się w Łomży. Oto one: Messua (ul. Rządowa), La Paris (aleja Legionów), Princess (al. Legionów), Bellissima (ul. Wojska Polskiego), Modny Salon (ul. Długa) oraz Vanessa (plac Stary Rynek). Jeśli nie uda Ci się niczego tutaj znaleźć, zawsze możesz wybrać się do Białegostoku czy nawet do Warszawy. W stolicy musisz jednak liczyć się ze znacznie wyższymi cenami. Warto także zastanowić się nad skorzystaniem z usług krawcowej – wówczas suknia nie będzie miała wygórowanej ceny oraz zostanie idealnie dopasowana do Twojej sylwetki.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top