Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Wybieramy kwiaty na uroczystość

Wybieramy kwiaty na uroczystość
Idealne wesele to takie, na którym goście świetnie się bawią, ale i takie, na którym Państwo młodzi pięknie wyglądają. Najlepszą oprawą dopełniającą uroczystość i przyjęcie są kwiaty. Są one nie tylko ozdobą panny młodej, ale także wielu dekoracji.

Jednym z takich elementów zdobniczych jest butonierka przy stroju pana młodego. Pierwotnie jedynym kwiatem, jaki wkładano do najwyżej położonej dziurki w klapie marynarki, był goździk, jednak wszystko ewoluowało i dziś dopasowuje się bukiecik w butonierce do kwiatów, które ma panna młoda.


Kwiaty zawsze będą pasowały

Kolejnym aspektem są bukieciki dla druhenek lub dla świadkowej. Te kwiaty również możemy dopasować do tych, które królują w naszej dłoni, ale możemy je również wybrać tak, by harmonizowały z sukienką dziewczyny, której taki bukiet zamawiamy. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest bransoletka na rękę zrobiona z kwiatów. Dzięki temu druhna będzie miała wolne ręce.


Florystka czasami będzie potrzebna

Niezwykle istotną sprawą jest dekoracja stołów weselnych. Bukiety są najczęściej dopasowane kolorystycznie do tego, który ma panna młoda lub po prostu do wystroju sali. Bardzo modne stały się ostatnio wysokie flakony przypominające kieliszek do Martini. Są one niezwykle wygodne, ponieważ dekoracja znajduje się powyżej twarzy siedzących gości, dzięki czemu mogą oni swobodnie rozmawiać.
Zamawiając kwiaty dobrze jest skorzystać z pomocy florystki. W Tychach spokojnie możemy znaleźć niejedną. Bardzo dobrze, aby to jedna, konkretna osoba wszystkiego dopilnowała – wtedy będziemy mieć pewność, że wszystko do siebie pasuje.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top