Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Wspomnienia zostają na zawsze

Wspomnienia zostają na zawsze
Jako jedno z niewielu miast Polski – Bydgoszcz jest położona na ogromnej polanie leśnej. Znajduje się tu również największy pod względem obszaru miejski park w Polsce. Te miejsca mogą doskonale pasować na plenery ślubne.

Zatem nie trudno znaleźć tutaj świetne miejsca do wykonania fotografii ślubnej. Takich miejsc jest po prostu mnóstwo. Dlatego przedstawiamy Państwu różne tereny, gdzie warto wybrać się w celu zrobienia wielu wartościowych zdjęć.


Wspaniałe zdjęcia zrealizowane podczas sesji


Ta sesja zdjęciowa powinna być zapamiętana do końca życia każdej młodej pary. Przecież to w tym czasie najbardziej promieniuje z tych dwóch osób wielka miłość i uczucie. To wtedy planują swoją przyszłość, rozmawiają o wspólnych celach i marzeniach. Po latach wspólnego życia, pomaganiu sobie w trudach codzienności, mogą na chwilę „zatrzymać zegar” i wspomnieć te czasy, w których zaczynali wspólną wędrówkę.


Bydgoszcz to miasto wielu szczegółnych plenerów

W Bydgoszczy znajdziemy wiele miejsc, w których można wykonać ciekawą i pełną pasji sesję fotograficzną. Na pewno warto odwiedzić któryś z 31 parków położonych właśnie w tym mieście. Jest to zresztą największa liczba parków w kraju w jednej miejscowości. Zachęcamy do sesji w największym parku miejskim w Polsce, mianowicie Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”- o powierzchni 830 ha. W centrum miasta znajduje się słynąca z „zielonego klimatu” Wyspa Młyńska, gdzie zdjęcia robione właśnie tam na pewno nabiorą oryginalnego wymiaru.


Możliwości jest bardzo dużo

Ciekawe fotografie wykonać też można w ogrodzie botanicznym, a takie na terenie Bydgoszczy są trzy. W celu wyciszenia i spokoju warto udać się na taką sesję do lasu. Właśnie Bydgoszcz jest jednym z nielicznych dużych miast w Polsce, otoczonych ze wszystkich stron lasami. Dominują tam bory sosnowe i mieszane. Pozostając w świecie przyrody warto udać się na sesję do jednego z trzech rezerwatów przyrody – Wielkiej Kępy Ostromeckiej, Lasu Mariańskiego czy Małej Kępy. Zapewne wybór młodej pary co do odpowiedniego wyboru miejsca na sesję ślubną będzie trafny i przemyślany. W czym-mamy nadzieję- pomogą porady zawarte w tym artykule.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top