Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Wspomnienia "zapisane" na zawsze

Wspomnienia "zapisane" na zawsze
Ślub to jedna z najpiękniejszych chwil w naszym życiu. Wspomnienia z tego szczególnego dnia pozostają w naszej pamięci do końca życia. Doskonałą pamiątką, która przyczynia się do odtworzenia magicznych chwil w naszej pamięci stanowią zdjęcia oraz prezenty, które młodzi dostają od zaproszonych gości.

Dzisiejsze czasy zdominował internet. Za jego pośrednictwem ludzie kontaktują się nawzajem, a nawet przesyłają życzenia czy też e-kartki. Pamięć to podstawa, jednak pamiątka w postaci e-kartki, nie cieszy tak, jak tradycyjna kartka. Mało tego tradycyjną kartkę mamy zawsze pod ręką, a tą otrzymaną drogą elektroniczną z biegiem czasu usuniemy wraz z resztą zawartości skrzynki mailowej. W celu zachowania wspomnień zgromadź wszystkie pamiątki i umieść w jednym miejscu, na przykład kartonowym pudełku. Przyjemnie jest od czasu, do czasu zajrzeć do niego i wrócić wspomnieniami do tamtego dnia.


Sesja ślubna w Siedlcach

Poza tym ciepłe słowa naszych najbliższych, które wypisane są na pięknie zdobionych kartkach potrafią rozjaśnić nawet nasz najbardziej pochmurny dzień, kiedy to mamy wrażenie, iż już nic gorszego nie może nas spotkać. Wspaniałą pamiątkę stanowi oczywiście, własny album a w nim magiczne fotografie ślubne, zrobione przez najlepszego fotografa w Siedlcach. Wystarczy zakupić prosty tradycyjny album. Aby wyglądał wyjątkowo, przyozdób go zasuszonymi kwiatami, z bukietów, kokard i wstążek jakie otrzymaliście w dniu ślubu. Taki album to znakomita okazja by powspominać we dwoje, na przykład podczas obchodzenia pierwszej rocznicy ślubu.


Goście weselni

Nie zapominajmy jednak o gościach weselnych. Uczestnicy Waszego wesela na pewno też na długo zatrzymają w pamięci ten wyjątkowy dzień. Oni również chcieliby mieć pamiątkę, która przywróci wspomnienia. Wysyłanie odbitek fotografii wiąże się niestety z dużymi kosztami. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest założenie ślubnej galerii internetowej lub płyty DVD ze slajdami weselnych zdjęć, oraz kopią weselnego filmu. Jeśli chcecie przygotować swojej rodzinie i przyjaciołom podarunek, zróbcie prezentację multimedialną, która będzie zawierać zdjęcia z zamieszczonymi przez Was fantazyjnymi komentarzami. To dość nietuzinkowy pomysł, który na pewno zachwyci każdego.


Rodzice - pamiętajcie!

Wspominałam przedtem o przygotowaniu własnego albumu, nie zapominajmy jednak o rodzicach. Taka pamiątka na pewno sprawi im ogromną radość oraz pozwoli cieszyć się na nowo wspomnieniami, które ożywają ich ilekroć otworzą się strony ręcznie wykonanego albumu.

Autor: Dagmara Sporysz

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top