Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Wspaniałe ślubne zdjęcia

Wspaniałe ślubne zdjęcia
Fotografia ślubna jest wspaniałą formą przypomnienia dnia zaślubin. Pamiętajcie, że to, co uwieczni fotograf ślubny w albumie, pozostanie na bardzo długie lata Wykonane zdjęcia ślubne oddadzą ducha tamtych chwil, przypomną Wam młodzieńczą miłość, wzruszą oraz pokażą, jakie emocje towarzyszyły w tym dniu. Oglądać je będą Wasi znajomi, rodzina, przyjaciele, sąsiedzi.Tylko wtedy zdjęcia wyjdą naprawdę piękne.

Obecnie na rynku jest bardzo wielu dobrych fotografów specjalizujących się w różnej tematyce fotografii, których prace mogą się podobać wielu osobom. Na Wasz wybór powinien mieć wpływ przede wszystkim gust. Dlatego zanim zdecydujecie się na ostateczne podpisanie umowy, przejrzyjcie po kilka razy zdjęcia wykonywane przez fotografa. Muszą one być takie, o jakich zawsze marzyliście.


Organizacja sesji zdjęciowej w Żywcu

Ze względu na swoje położenie, Żywiec jest miastem o bogatych walorach turystycznych. Jest to bardzo dobra wiadomość dla par, które właśnie w tym mieście decydują się na ślub. Warto wykorzystać uroki miasta i udać się na plenerową sesję ślubną. Zdjęcia ślubne można wykonać na tle cennych zabytków, m.in. Starego Zamku i Pałacu Habsburgów wraz z otaczającym je pięknym parkiem krajobrazowym, mającym powierzchnię ponad 26 ha, utrzymanym w stylu parku angielskiego. Jest to drugi co do wielkości tego typu park w Polsce. Warto także odwiedzić muzeum miejskie posiadające ciekawa ekspozycje etnograficzna oraz wystawę sztuki sakralnej Żywiecczyzny w Starym Zamku, gdzie organizowane są także wystawy okolicznościowe.


Podczas festiwali

Żywiec jest jednym z głównych miast gdzie na przełomie lipca i sierpnia odbywa się festiwal Folkloru Ziem Górskich oraz Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne. Dlatego jeśli termin Waszej sesji zbiegnie się z tym wydarzeniem, to możecie wykorzystać ten fakt i zdjęcia wykonać np. na tle tańczącego zespołu folklorystycznego.


Rezerwat w mieście

Na terenie miasta zlokalizowany jest także inny, niezmiernie urokliwy i ciekawy przyrodniczo rezerwat leśny "Grapa", na którego terenie stwierdzono obecność 160 gatunków roślin naczyniowych i 12 gatunków prawnie chronionych. Przez rezerwat prowadzi przyrodnicza ścieżka dydaktyczna, która umożliwia zapoznanie się z bogactwem tutejszej flory i fauny. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkie pary do udania się właśnie do tego pięknego miejsca. Wybór należy do Was. Możecie skonsultować go z fotografem lub narzucić własne decyzje. Pamiętajcie – to ma być Wasza najpiękniejsza pamiątka ślubna.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top