Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Wspaniała ślubna pamiątka

Wspaniała ślubna pamiątka
Ślubne fotografie nie tylko rejestrują zdarzenia. Mają dużo ważniejsze zadanie – przypominać Wam ten piękny, jedyny w swoim rodzaju dzień ślubu. Upamiętniają moment gdy przed Bogiem przysięgacie sobie miłość aż do śmierci.

Dobre zdjęcia potrafią oddać atmosferę chwili i towarzyszące jej uczucia i emocje. Warto więc wyszukać odpowiedniego fotografa, aby mieć pewność, że fotografie staną się wspaniałą ślubną pamiątką na całe życie.


Zajęcie na dla każdego

Wykonanie dobrego zdjęcia wbrew pozorom nie jest proste. Samo wciśnięcie spustu migawki w drogim aparacie nie gwarantuje, że na kliszy czy matrycy zostanie zatrzymane satysfakcjonujące ujęcie. Osoby profesjonalnie zajmujące się ślubną fotografią doskonale wiedzą jakich parametrów i obiektywu użyć, gdzie się ustawić i jak skadrować, by otrzymać naprawdę piękne zdjęcie. Oczywiście każdy fotograf tą samą scenę uwieczni w trochę inny sposób. Dzieje się tak dlatego, że każdy ma trochę inne techniki pracy, odmiennie patrzy na fotografowaną scenę, posiada własną koncepcję i na swój sposób poddaje zdjęcia obróbce komputerowej.


Dokonania są najważniejsze

Dlatego wyszukując osobę, która wykona satysfakcjonujące Was fotografie, warto przejrzeć jak najwięcej ślubnych zdjęć, by przekonać się jakie najbardziej przypadają Wam do gustu. Pamiętać jedynie należy, iż fotografowie do swojego portfolio wstawiają swoje najlepsze i najciekawsze ujęcia. Aby mieć jasny obraz, jak przypuszczalnie wyglądać będzie Wasz ślubny album, poproście o pokazanie zdjęć wykonanych podczas jednej uroczystości.


Sesja ślubna i jej motyw przewodni

Kolejną ważną kwestią, która ma istotny wpływ na jakość Waszych zdjęć jest wybór odpowiedniego miejsca, które stanie się tłem ślubnych fotografii. Ślubną sesję zdjęciową możecie bowiem zrealizować zarówno w studio jak i w plenerze. Fotografie studyjne kojarzą się zazwyczaj ze sztucznymi pozami na tandetnym tle, dlatego coraz bardziej wypierane są przez ślubne plenery. Pamiętać jednak należy, że jakość zdjęć zależy od umiejętności fotografa, a studio umożliwia wykonanie naprawdę pięknych, nietuzinkowych ujęć. Zanim podejmiecie decyzję obejrzyjcie zarówno zdjęcia studyjne jak i plenerowe wykonane przez wybranego fotografa. Będzie mieli jasny obraz, by wybrać najbardziej Was satysfakcjonujące rozwiązanie.


Plenery szczególne

Ślubny plener przeprowadzić możecie gdzie tylko sobie wymarzycie. Bowiem dobry fotograf cudowne zdjęcia wykona wszędzie. Warto skorzystać z tej okazji i potraktować swoją sesję jak dobrą zabawę. Indywidualnie, bądź z fotografem zaplanować jej przebieg, wyszukać fajnych miejsc, które idealnie dopełnią Wasze zdjęcia. W Barcinie za scenerię obrać można walory przyrodnicze miasta. Romantyczne zdjęcia z powodzeniem wykonać można nad Notecią lub jednym z jezior – Wolickim, Sadłogowskim lub Kierzkowskim. Udać można się także na łąkę, by piękne zdjęcia wykonać pośród łanów zbóż czy wśród kwitnących kwiatów. W pobliskim Młodocinie znajdują się wiatraki, które z powodzeniem posłużyć mogą jako tło.


Inne ciekawe miejsca

Swojego fotografa zabrać możecie także w okolice pałacu w Młodocinie. Na jego terenie oraz w otaczającym go parku z pewnością wykonać można wiele pięknych romantycznych ujęć. Innym tego typu obiektem, który idealnie sprawdzi się podczas ślubnej sesji jest pałac w Krotoszynie. Jeśli zaplanujecie swój ślubny plener w dniu innym niż dzień swojego ślubu, udać możecie się w miejsca znacznie oddalone od Barcina. Inspiracji poszukać możecie chociażby w okolicach Inowrocławia, Bydgoszczy czy nawet Torunia. Wszystko zależy od Waszej pomysłowości. Wybrać możecie także ważne dla siebie miejsce, z którym wiążą się Wasze wspomnienia. W ten sposób uczynicie swoje ślubne zdjęcia bardziej osobistymi. Najważniejszym jest abyście w wybranej scenerii czuli się swobodnie. Dzięki temu fotograf z pewnością wykona Wam wiele pięknych ujęć.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top