Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Własne zdjęcia ślubne na płótnie to nowy trend weselny. Poznaj szczegóły

Własne zdjęcia ślubne na płótnie to nowy trend weselny. Poznaj szczegóły
Trendy weselne zmieniają się co kilka sezonów. Są też takie, które utrzymują się przez lata. Najnowszym trendem są obrazy na płótnie na których drukowane są między innymi pamiątkowe zdjęcia pary ślubnej czy podziękowania ślubne. Dlaczego warto w ramach organizacji własnego ślubu i wesela wykorzystać ten najnowszy trend?

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • dlaczego warto wykorzystać obrazy na płótnie jako prezent dla gości weselnych
  • jak można jeszcze wykorzystać obrazy na płótnie

Obrazy drukowane na płótnie tworzone na podstawie zdjęcia to bardzo efektywny sposób wykonywania ciekawej pamiątki. Na płótnie możemy wydrukować portrety rodzinne, portret babci lub dziadka, a nawet nasze zdjęcie ślubne. W ramach wykonywania obrazów na płótnie możemy też stworzyć inne ciekawe rzeczy takie jak na przykład rozmieszczenie stołów weselnych, tablice powitalne dla gości i inne.

Obrazy na płótnie a organizacja ślubu i wesela

Z pewnością wiele par młodych zastanawia się w jaki sposób urządzić własną salę weselną. Obrazy na płótnie mogą być świetnym sposobem na ozdobienie sali weselnej. Na obrazie na płótnie możemy wykonać między innymi rozrysowanie stołów weselnych oraz rozmieszczenie gości. Dzięki temu unikniemy już nieco opatrzonej wśród bywalców wesel tradycyjnych tablic z karteczkami i numerami stołów, gdzie kto siedzi. W ten sposób nasi goście mogą być mile zaskoczeni sposobem pokazania im w jaki sposób zostali ustanowieni na przyjęciu weselnym.  W ramach obrazu na płótnie możemy także wykonać tablicę powitalną dla naszych gości, a także umieścić fotografię nowożeńców, aby goście mieli pewność, że trafili na właściwe wesele. Niemal każdy obraz na płótnie bez problemów zamówimy w sklepie takim jak GaleriaDruku - zdjęcia na płótnie.

Obrazy na płótnie możemy także wykorzystać jako formę podziękowania ślubne dla gości weselnych oraz podziękowania dla rodziców za trud wychowania. Będzie to nietypowa i ciekawa pamiątka i z pewnością przebije tradycyjne kwiaty bądź kosz ze słodyczami czy owocami. Będzie pamiątką na lata, którą nasi rodzice, dziadkowie i goście weselni będą mogli oprawić w ramę i powiesić na ścianie. Dla nas samych jako nowożeńców obraz na płótnie także może być ciekawym sposobem na uwiecznienie tego ważnego dnia. Możemy wykonać kolaże na płótnie ze zdjęć o wybranym przez nas rozmiarze, a następnie taki kolaż powiesić w domu na ścianie. Z pomocą przyjdzie nam np. strona https://fotokolaze.pl/. Dzięki temu możemy uniknąć sprzeczania się, które zdjęcia umieścić w ramkach, a które schować do szuflady. 

Oryginalne obrazy na płótnie to gwarancja jakości i dobrego wykonania

Obrazy na płótnie wykonywane są z najwyższej jakości płótna malarskiego. Fotoobrazy umieszczane są na płótnie bawełnianym canvas o strukturze płótna malarskiego. Jest to gwarancja jakości oraz doskonałego wykonania. Dodatkowo pigmenty wykorzystywane do nałożenia obrazu na płótno są pigmentami oryginalnymi, które nadają obrazowi doskonałej jakości wykonania i odwzorowania z oryginalnej fotografii. Barwy są doskonale odzwierciedlone i świetnie się prezentują. Bawełniane płótno naciągnięte jest na ekologiczną ramę wykonaną z drewna sosnowego, co daje gwarancję jakości i doskonałego wykonania.

Fotoobrazy to doskonały pomysł na prezent, który kupimy w sklepie online z prezentami. Kolaże ze zdjęciami możemy dowolnie zestawiać i zamówić zaprojektowany przez nas kolaż zgodnie ze wskazówkami podanymi na stronie internetowej. Realizacja obrazu na płótnie trwa bardzo krótko, a wysyłka następuje nawet w ciągu 36 do 48 godzin. Taki weselny prezent zarówno dla gości jak i dla pary młodej od gości może być doskonałym i oryginalnym pomysłem, którym wszyscy będą cieszyć się przez lata.

Na płótnie canvas możemy również wydrukować obrazy abstrakcyjne, obrazy nowoczesne, martwą naturę i inne dekoracje ścienne. Szeroki wybór wzorów sprawia, że obrazy wykonane tą techniką sprawdzą się w każdym domu. 

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top