Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Wizytówka szczęścia - fotografie ślubne

Wizytówka szczęścia - fotografie ślubne
Większość młodych par odchodzi od tradycyjnej formy sesji ślubnej. Studio coraz częściej zastępowane jest „żywym” plenerem. Po wykonania pięknych zdjęć ślubnych, pozostaje zastanowienie się, które z nich umieścić w albumie ślubnym.

Wiadomo przecież, że wszystkich się nie da, więc należy wybrać tylko te najpiękniejsze. Niektóre pary pozostawiają to zadanie fotografowi. Chodzi głównie o tych nowożeńców, którzy zatrudniają profesjonalnych fachowców. Zwykle fotografowie po dokonaniu wyboru, album ślubny przedstawiają do akceptacji młodej parze, z możliwością wprowadzenia zmian. Jeśli młodzi chcą we dwoje wybrać zdjęcia do albumu, wówczas niezbędne jest poinformowanie o tym fotografa jeszcze przed ślubem.


Dobre ustalenie relacji z fotografem

Pamiętajcie o dobrej współpracy z fotografem, który jest ważnym czynnikiem prowadzącym do osiągnięcia zamierzonego rezultatu, jakim są wspaniałe fotografie ślubne. Jeśli podobają się Wam zdjęcia ślubne wykonane przez danego fotografa, a podejście do fotografii ślubnej odpowiada Waszym oczekiwaniom, to koniecznie umówcie się na wizytę z fachowcem. Bardzo ważne jest, aby fotograf dostosował się do oczekiwań młodej pary, które wtedy będzie zadowolona ze zdjęć ślubnych.


Milówka doskonała na sesję w plenerze

Milówka w szerokim świecie zasłynęła głównie dzięki Golec uOrkiestrze i ich piosenkom, ale poza tym co wyśpiewali ma też wiele więcej do zaoferowania. Dla tych, którzy nie lubią siedzieć na miejscu, tylko podziwiać piękno przyrody, Milówka jest dobrym miejscem bazowym do wypadów w góry. Na pewno jest to dobra informacja dla par, które kochają piękno przyrody. Uroda gór od dawna ściąga w te strony turystów i wczasowiczów. Wpływa na to imponujące, niepowtarzalne piękno krajobrazów. Zdjęcia ślubne możecie wykonać tutaj na tle beskidzkich groni, grzbietów i szczytów górskich, dolin z czystymi wodami potoków i rzek, słonecznych hal i polan rozciągających się pośród lasów i malowniczych wiosek wciśniętych w doliny.


Gdzie jeszcze się udać?

Młode pary w Milówce pozować do zdjęć mogą również obok kaplicy św. Anny oraz kaplicy św. Antoniego. Zachęcamy do odwiedzenia Muzeum Regionalnego „Stara Chałupa” – jest to chałupa konstrukcji zrębowej z 1739 r. Ponadto przez Milówkę przebiega kilka szlaków turystycznych, na których warto wykonać kilka zdjęć ślubnych. Szczególnie ciekawy jest szlak zielony (pieszy) zaczynający się w Milówce i prowadzący przez Halę Boraczą na Ryniankę.


Nie tylko jedno miejsce

Kolejną bardzo ładną budowlę stanowi kapliczka pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny, postawiona przez Szczepana Kuśnierza w 1826 roku. Murowana, osadzona na planie prostokąta, z tyłu zaokrąglona, dach kryty gontem z dużym okapem od frontu i nowszą wieżyczką. Bardzo ładne fotografie wyjdą na pewno na tle ołtarza ludowego w stylu barokowym. Zachęcamy do udania się w plener po pięknych i ciekawych zakątkach Milówki. Na pewno będzie to wielka przygoda, a zarazem okazja do zapisania na zawsze emocji i uczuć młodej pary.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top