Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Wieczorne zdjęcia na zamku w Darłowie

Wieczorne zdjęcia na zamku w Darłowie
Powodzenie sesji ślubnej, nie może być stawiane na szali ceny jaką należy zapłacić za usługi profesjonalnego fotografa. Tylko najlepsi fachowcy na rynku potrafią uchwycić ulotne chwile tego wyjątkowego dnia.

Zdjęcia ślubne oczywiście może wykonać ciocia, wujek, czy kuzynka, ale czy ich jakość będzie odpowiednia? No cóż, odpowiedź narzuca się sama. To czysta loteria i nadzieja, że ktoś z rodziny w ułamku sekundy odnajdzie w sobie talent godny najlepszych w tej branży. Jeśli nawet ktoś z bliskich będzie znał się na fotografowaniu, to należy się zastanowić czy obarczanie tym ciężarem kogoś chcącego uczestniczyć w zabawie jest fair? Oszczędność w tym względzie nie popłaca. Najtańsi fotografowie na rynku ślubnym, to na ogół początkujący w tym fachu i oni też nie dają gwarancji odpowiedniej jakości zdjęć. Możemy oczywiście znaleźć pasjonata, który wykonuje swoje usługi po kosztach, ale to raczej ewenement na niespotykaną skalę.


Fotograf ślubny - dobry wybór

O renomowanego specjalistę w dziedzinie fotografii ślubnej należy postarać się na wiele miesięcy przed dniem ślubu. Poszukiwania można rozpocząć od zapytań w kierunku rodziny i znajomych, czy nie mogą polecić jakiegoś sprawdzonego fachowca. Jeśli nie mamy takiej możliwości, to musimy przeanalizować oferty internetowe. Te w wersji elektronicznej są najbardziej klarowne, ponieważ mamy wgląd w portfolia fotografów. Gdy już zdecydujemy się na odpowiedniego usługodawcę, to ustalmy szczegóły sesji plenerowej, o ile takową planujemy.


Darłowo - miasto z duszą

Ciekawych miejsc, odpowiednich dla owej sesji jest bez liku w nadmorskim Darłowie. Najciekawszym obiektem miasta jest niewątpliwie Zamek Książąt Pomorskich. Budowę zamku rozpoczęto w 1352 r. za panowania Bolesława V. Obiekt ten kusi swym urokiem szczególnie porą wieczorową, gdy jest pięknie oświetlony. To znakomita przestrzeń do wykonania sesji przy zachodzie słońca, bądź w blasku pełni księżyca. Równie cennym zabytkiem Darłowa jest majestatyczny Kościół Mariacki, o kilkadziesiąt lat starszy od wspomnianego zamku. Wśród obiektów architektonicznych o szczególnej wartości estetycznej na uwagę obiektywu aparatu fotograficznego zasługują jeszcze: Brama Wysoka, zespół młyna wodnego i most zwodzony nad Wieprzą.


Atuty lokalizacji

Największym atutem Darłowa jest jednak jego położenie nad morzem. Młoda Para może udać się na sesję na falochron, do portu lub na plażę. Można też pokusić się o szczyptę szaleństwa i gdy aura temu sprzyja to nie powinniśmy mieć oporów, by wykonać szaloną sesję wodną nad brzegiem Bałtyku.

Autor: Paweł Handzlik

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top