Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Weselne dekoracje mają znaczenie

dekoracje weselne - świece i kwiaty
Gdy organizujecie ślub z pewnością nie możecie zapomnieć o odpowiednim wystroju ślubnej sali. Zdobienia i kwiaty pozwolą Wam nadać uroczystości wyjątkowego charakteru. Czy przygotowywać ozdoby ślubne samodzielnie, czy może zdecydować się na pomoc specjalisty w tej dziedzinie?

Szczególną wagę do wystroju sali weselnej przywiązują przyszłe Panny Młode, które starają się dbać o każdy szczegół. Osoby ze zmysłem plastycznym, starają się często zadbać o wystrój sali samodzielnie. Jeśli nie czujecie się dobrze w tematach aranżacji wnętrz, nie wahajcie się skorzystać z pomocy specjalisty. Dekorator wnętrz zadba o odpowiednie, gustowne i spójne dodatki oraz zadba o udekorowanie sali kwiatami. 

Motyw przewodni wesela

Z reguły profesjonalni dekoratorzy radzą, aby trzymać się jednej kolorystyki lub jednego wzoru i lepiej, żeby było to połączenie maksymalnie trzech kolorów, a najlepiej jeśli kolory są dwa. Bardzo dobrze, jeśli barwy są pastelowe i współgrają ze sobą (jak beż, róż i fiolet czy beżowy i brązowy), ale sprawdzają się także ostro kontrastujące ze sobą barwy (jak czarny i biały). Do lamusa odchodzą już wielobarwne zwisające z sufitów materiały.


Dekoratorka na wesele

Jeśli chodzi o kwiaty, to nową modą stało się robienie bukietów z bardzo różnych kwiatów, ale tego samego koloru np. różne odcienie fioletu. Na czasie są także sztuczne bukiety niekoniecznie wykonywane z kwiatów, ale choćby z piór. - Nieodłącznie najlepszy nastrój tworzy dobre oświetlenie. Nie opieramy się już tylko na tym, które jest w lokalu, ale gramy światłem rozkładając świece, lampiony, rozwieszając świetlne kotary czy układając halogeny podłogowe mówi Laura, dekoratorka jednej z poznańskich firm.

Korzystając ze wsparcia profesjonalnej firmy zrzucamy ze swoich barków ciężar zadbania o aspekt wizualny weselnej sali. Firmy zajmujące się dekorowaniem wnętrz dysponują najczęściej własnym portfolio, które pozwoli nam wybrać jeden z dotychczas tworzonych projektów lub zainspirować się i stworzyć zupełnie nową aranżację.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top