Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Wesele zorganizowane w ogrodzie

Wesele zorganizowane w ogrodzie
Przygotowanie przyjęcia weselnego wymaga często sporo wysiłku. Znalezienie odpowiedniej sali, oprawy muzycznej, czy zaplanowanie menu i dekoracji to tylko niektóre z zadań czekających młodą parę. Jeśli chcesz mieć niezapomniane wesele, zastanów się nad przyjęciem w ogrodzie.

Zorganizowanie przyjęcia weselnego pod chmurką wiąże się z koniecznością poszukania odpowiedniego miejsca. Oczywiście najważniejsze jest wygospodarowanie przestrzeni zarówno na namioty ze stołami, jak i dla DJ’a czy zespołu muzycznego. Nie można też zapominać o parkiecie do tańca, który bez trudu wypożyczymy np. tutaj. Planując uroczystość należy więc uwzględnić liczbę zaproszonych gości – odpowiednio duża przestrzeń zagwarantuje wszystkim swobodę i przełoży się na dobrą zabawę. Nie bez znaczenia pozostaje również samo otoczenie – piękny park czy rozległy ogród z mnóstwem kwiatów doskonale sprawdzą się na potrzeby tak romantycznej uroczystości, jaką jest wesele a już ostatnią rzeczą jest dopilnowanie tego, aby atrakcje weselne były odpowiednie.


Pomyślcie o wszystkim

Lato to idealny czas na zorganizowanie wesela pod chmurką, jednak trzeba pamiętać również i o tym, że letnie miesiące bywają w Polsce kapryśne. Aby uchronić gości przed deszczem, konieczne jest więc wypożyczenie dużych namiotów, pod którymi ustawicie stoły. Pod zadaszeniem powinno znajdować się także miejsce przeznaczone do tańca i obsługi muzycznej. Ważne jest również zorganizowanie posiłków – tutaj już nie obejdzie się bez firmy cateringowej, która dostarczy poczęstunek dla gości i zapewni obsługę kelnerską. Rozwiązaniem może być zorganizowanie tego typu wesela w ogrodzie znajdującym się tuż przy domu weselnym lub restauracji. Oczywiście nie wszystkie lokale dysponują takim miejscem, jednak warto nieco poszukać – w ten sposób możecie rozwiązać problem posiłków czy obsługi, a nawet noclegu dla swoich gości.


Dekoracje

Każde wesele – niezależnie od tego, czy organizowane jest na świeżym powietrzu, czy też w restauracji – wymaga odpowiedniej oprawy i dekoracji. Niektórzy decydują się na motyw przewodni, nawiązujący np. do zainteresowań świeżo upieczonych małżonków, inni zaś wolą klasyczne kwiaty połączone z ozdobnymi tkaninami w jednym lub kilku określonych kolorach. Jedno jest pewne – stół państwa młodych musi się wyróżniać. Jeśli nie macie pomysłu na dekoracje, możecie zatrudnić specjalistę od tego typu zadań, który podpowie, co sprawdzi się najlepiej podczas przyjęcia w ogrodzie.


Dobra zabawa podstawą udanego przyjęcia

Planując wesele warto pomyśleć również o ciekawych atrakcjach dla gości. Jeśli wśród uczestników przyjęcia będzie dużo dzieci, dobrym pomysłem będzie skorzystanie z usług animatorów – dzięki temu najmłodsi nie będą nudzić się ani przez chwilę, a rodzice będą mieć pewność, że ich pociechy są pod dobrą opieką. Przyjęcie pod chmurką wbrew pozorom daje wiele możliwości. Tuż po ceremonii zaślubin możecie wypuścić np. gołębie czy balony z helem. Kiedy zapadnie zmrok niesamowite wrażenie na gościach zrobią lampiony ulatujące do nieba, pokaz fajerwerków albo „teatr ognia” czyli fireshow.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top