Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Wesele w górach - przepis na niezapomnianą imprezę

Wesele w górach - przepis na niezapomnianą imprezę
Ślub należy do najbardziej wyczekiwanych i najszczęśliwszych momentów w życiu. Narzeczonym zależy na tym, by zapadł w pamięci ich i gości na długo, dlatego przygotowują go z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jednym z pomysłów na nadanie uroczystości zaślubin wyjątkowego charakteru jest zorganizowanie jej w górach.

Góry mają w sobie magię i klimat nieporównywalne z żadnym innym miejscem w Polsce. Łączą piękno i potęgę natury z bogactwem góralskiej tradycji. Majestatyczne szczyty mogą stać się tłem ślubu w plenerze, zabawy weselnej i sesji plenerowej. Każdemu z tych momentów nadadzą niepowtarzalny urok.

Wesele w górach z tradycją w tle

Kultura góralska przywodzi na myśl pozytywne skojarzenia z kolorowymi strojami, żywiołową muzyką, radosną zabawą i piękną, drewnianą architekturą. Dlaczego by nie wykorzystać tych elementów, organizując wesele w górach? To może być suknia ślubna inspirowana ubiorem góralek, góralski zespół lub sala w góralskiej aranżacji. Czerpanie z lokalnej tradycji sprawi, że przyjęcie zyska spójny i wyróżniający się styl, który wzbudzi zachwyt gości weselnych.

Gdzie zorganizować wesele w górach?

Ich wrażenia dopełni atrakcyjne położenie sali weselnej. W Polsce najpopularniejszym miejscem na wesele w górach są Tatry. W tym przypadku warto jednak iść na przekór modzie i wybrać mniej oczywisty rejon, na przykład Beskid Żywiecki. To drugie co do wysokości pasmo górskie w Polsce, położone na granicy województw śląskiego i małopolskiego. Dziewicze i mniej znane niż Tatry zapewnia oszałamiające widoki oraz bliskość dzikiej natury.

Wybierając na zabawę weselną hotel w Beskidzie Żywieckim, warto zatem zwrócić uwagę na to, aby nie tylko posiadał on utrzymaną w góralskim stylu salę, ale też był malowniczo zlokalizowany na tle zalesionych, górskich zboczy. Wesele w takim miejscu nie ograniczy się jedynie do żywiołowej zabawy w estetycznych warunkach, lecz dodatkowo zapewni relaks na łonie natury. Można na to liczyć w Dworku Góralskim - nowoczesnym obiekcie nawiązującym aranżacją do elementów beskidzkiego folkloru. Jest on urokliwie położony nad Jeziorem Żywieckim, w otoczeniu lasów i szlaków pieszych. Ten hotel Spa w Beskidach gwarantuje udane przyjęcie weselne na sali z drewnianymi ścianami i rustykalnymi dekoracjami oraz nocleg w góralskim pokoju. Dodatkowo goście mogą skorzystać z udogodnień nowoczesnej strefy spa.

Wesele w górach dla każdego

Nie trzeba pochodzić z gór, by zafundować sobie wesele w góralskim stylu. Zarówno cywilny, jak i kościelny ślub można wziąć w każdej części kraju. Kłopotu nie powinny sprawić także przygotowania - doświadczony personel hotelu w Beskidzie Żywieckim pomoże w organizacji i zadba o to, aby każdy szczegół uroczystości został dopięty na ostatni guzik. Młodej Parze i gościom weselnym pozostanie tylko korzystać z uroków pięknych gór i bawić się do białego rana.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top