Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Wesele na mazurach? Czemu nie! Sprawdź Azzun!

Wesele na mazurach? Czemu nie! Sprawdź Azzun!
Mazury to doskonałe miejsce, by powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. W pamięci Pary Młodej i gości pozostanie piękna przyroda i wnętrza, w których odbyło się przyjęcie, a jeśli do tego dojdzie doskonałe jedzenie, to mamy przepis na przyjęcie doskonałe. Ślub i wesele to wydarzenia na tyle stresujące, że warto skorzystać z pomocy zespołu, który doskonale wie, jak zorganizować tak ważne przyjęcie. W Hotelu Azzun zadbamy o każdy szczegół!

Wesele na Mazurach to marzenie wielu osób. Połączenie fantastycznej przyrody tego pięknego regionu z pięknym wnętrzem, w którym odbywa się przyjęcie sprawia, że wydarzenie to nabiera specjalnej oprawy.

Wesele na Mazurach? Czemu nie!

Ślub i towarzyszące mu wesele na Mazurach to naturalny wybór, jeśli co najmniej jedno z przyszłych małżonków mieszka w regionie. Na zorganizowanie tu przyjęcia decyduje się jednak coraz więcej osób spoza Mazur i Warmii: z racji położenia chętnie sakramentalne „tak” mówią tu sobie mieszkańcy województw mazowieckiego czy pomorskiego.

Jeśli młoda para kocha Mazury: przyjeżdża tu latem, by uprawiać sporty wodne, jeździć na rowerach po pięknych szlakach lub w inny sposób cieszyć się pięknem Mazur, to naturalne, że będzie chciała najpiękniejszy dzień życia spędzić w swoim ulubionym zakątku Polski. Warto też pomyśleć o zorganizowaniu tu przyjęcia, jeśli partnerzy pochodzą z różnych regionów Polski, a do tego na co dzień mieszkają w jeszcze innym mieście. Skoro i tak Wasi goście muszą pokonać kilkaset kilometrów, by dotrzeć na przyjęcie, to zaproście ich do miejsca, które ich zachwyci. Dla części może to być pierwszy kontakt z Mazurami i kto wie, może zafascynują się nimi tak samo jak Wy?

Wesele w Hotelu Azzun

Wiecie już, że chcecie wziąć ślub na Mazurach – teraz pytanie: gdzie? Zachęcamy Was do zapoznania się z ofertą Hotelu Azzun Orient SPA & Wellness w Barczewie. Nasz obiekt położony jest w odległości 26 km od Olsztyna. Od Białegostoku, Warszawy i Gdańska dzieli go 220 km, a od Łodzi – 320 km.

Można u nas zorganizować zarówno kameralne przyjęcie, jak i wesele dla dużej liczby gości – z muzyką, tańcem. Duża popularnością cieszy się znajdująca się obok hotelu Stodoła Boho. Przy stołach miejsce znajdzie kilkadziesiąt osób, a bajkowa sceneria – w pakiecie!

Co nas wyróżnia?

  • Piękny hotel z dobrym dojazdem
  • Doskonała kuchnia, duży wybór dań
  • Wygodne pokoje
  • Parking dla gości
  • Doświadczenie w organizacji przyjęć różnego rodzaju
  • Termy i strefa SPA
  • Piękny ogród, w którym można zrobić sesję ślubną

Sprawdź całą ofertę: https://www.azzun.pl/wesela

Nie tylko przyjęcie. Zapytajcie o nasz pakiet dodatkowy

Hotel Azzun oferuje możliwość spędzenia czasu w termach oraz skorzystania z zabiegów SPA. Chcecie odprężyć się po przyjęciu, a nawet zaprosić gości do wspólnego korzystania z sauny lub jacuzzi? To wszystko jest na miejscu! Zapytajcie o nasz pakiet usług dodatkowych.

Wszystkie informacje o warunkach organizacji przyjęć weselnych znajdziecie na naszej stronie internetowej. Zachęcamy także do obejrzenia galerii zdjęć. Nasze wnętrza charakteryzują się przemyślanym projektem, dbałością o szczegóły i pięknymi, ale nie narzucającymi się, dekoracjami. Stanowią doskonałe tło do pamiątkowych fotografii, podobnie zresztą jak ogród, który pozostaje do dyspozycji pary młodej i gości.

Chcemy wsłuchać się w Wasze potrzeby. Jeśli chcecie rozszerzyć ofertę, dodać do niej jakieś elementy – skontaktujcie się z nami, a my stworzymy ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb i preferencji!

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top