Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Wesele i ślub- Cudowne przeżycie

Wesele i ślub- Cudowne przeżycie
Istnieją takie momenty w życiu, które wielu ludzi pragnie uwiecznić na najlepszej jakości zdjęciach wykonanych przez solidnego specjalistę, wkładającego w to doświadczenie, pasję oraz artystyczne spojrzenie.

Do tych wydarzeń zalicza się ślub wraz z weselem. Fotografia ślubna odnosi się do zdjęć plenerowych jak i wykonywanych w studio czy w domu weselnym.


Usługi fotografii ślubnej w Zdzieszowicach

Fotograf ślubny, który oferuje swoje usługi w Zdzieszowicach, może również uwieczniać na zdjęciach celebrację liturgiczną, odbywającą się na terenie kościołów w mieście oraz w jego najbliższej okolicy. Jednak wymagane jest do tego posiadanie specjalnego upoważnienie do wszelkich czynności związanych z robieniem zdjęć oraz kręceniem filmu, wystawianego przez opolską kurię diecezjalną. Jego uzyskanie nie jest specjalnie trudne, toteż każde zlecenie obejmuje całość ceremonii ślubnej wraz z dodatkowymi wydarzeniami – wizyta w Urzędzie Stanu Cywilnego w Zdzieszowicach, wesele a także sesja plenerowa w dowolnym miejscu w okolicy. Naturalne miejsce na plener ślubny w mieście to głównie przepływająca tutaj rzeka Odra oraz miejskie tereny zielone.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top