Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Wasza wyjątkowa sesja plenerowa

Wasza wyjątkowa sesja plenerowa
Zdjęcia ślubne kojarzą się z uchwyceniem szczęścia, zatrzymaniem ulotnych momentów i pięknych chwil. Dobry fotograf potrafi w cudowny sposób uchwycić emocje, radość i łezkę w oku. To jest bardzo istotne.

To właśnie zdjęcia stwarzają możliwość zatrzymania czasu - chwil szczególnie dla nas ważnej, która wywołuje silne, pozytywne emocje. Jedną z takich chwil jest czas zaślubin i przyjęcie weselne. Chcemy, aby zostały w naszych wspomnieniach na długi czas.


Pamiątka ślubna najwyższej jakości

Zdjęcia ślubne są idealnym sposobem na uwiecznienie najpiękniejszych dni w naszym życiu. Przypominają nam o chwilach podniosłych i zabawnych. Dlatego tak ważny jest wybór fotografa i odpowiedniego miejsca na sesję ślubną. Pięknych miejsc nie brakuje w mieście otoczonym cudowną architekturą, zarówno zabytkową jak i nowoczesną. Tłem zdjęć może być malowniczy Pałacyk Oborskich przy ul. Legionów, wzniesiony w XVII wieku, Barokowa Bazylika Mniejsza pw. św. Mateusza przy ul. bł. ks. Romana Sitki, czy Budynek Państwowej Szkoły Muzycznej. Jednym z ciekawych miejsc jest Plac Armii Krajowej w Mielcu w tle, którego znajduje się budynek Samorządowego Centrum Kultury. Zdjęcia przy fontannie lub na Placu Armii Krajowej staną się najpiękniejszą pamiątką ślubną. Liczy się pomysł i realizacja.


Piękne motywy zdjęć

Coraz częściej nowożeńcy wybierają za miejsce swojej sesji nietypowe miejsca. Obecnie widok pary młodej w opuszczonej kamienicy, ruinach budynku, lub też na dworcu kolejowym, nie dziwi już nikogo. Zdjęcia industrialne cieszą się dużą popularnością, ze względu na oryginalność i awangardę. Miłośników przyrody, preferujących zdjęcia na tle zieleni, wraz z fotografem zapraszamy do Parku obok Pałacyku Oborskich, który powstał w I połowie XIX wieku. Alejki stanowiące ostoję dla wielu gatunków drzew z pewnością stworzą piękną scenerię Waszych zdjęć. Wystarczy odrobina fantazji, szaleństwa oraz zaangażowania, aby w nawet najbardziej nietypowym miejscu uzyskać wyjątkowe zdjęcia.


Inne wspaniałe przykłady

W mieście o tak bogatej historii nie sposób wymienić nawet części imponujących miejsc idealnych na sesję plenerową. Najważniejszy jest pomysł, miejsca sentymentalne i dla Was ważne. Profesjonalny fotograf, powinien być otwarty na każdą Waszą propozycję, gdyż ślub jest jedynym i wyjątkowym dniem w Waszym życiu, w którym możecie dać ponieść się wyobraźni i spełnić swoje marzenia.

Autor: Dagmara Sporysz

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top