Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Wasz ślubny plener na zdjęciach

Wasz ślubny plener na zdjęciach
Piękne, nietuzinkowe fotografie, są marzeniem chyba każdej młodej pary. Aby spełnić to marzenie wystarczy tylko zlecić fotografowanie na ślubie kompetentnej osobie oraz użyć troszeczkę fantazji podczas planowania swojej ślubnej sesji zdjęciowej.

Miejsce w którym przeprowadzicie swoją sesję zdjęciową, pomoże odpowiednio dopełnić Wasze ślubne zdjęcia. Możecie za motyw przewodni swoich ślubnych zdjęć wykorzystać swoje pasje. Idąc tym tropem miłośnicy sportu mogą na plener wybrać boisko lub też w sukni i garniturze udać się na przejażdżkę starym, wielkim romantycznym rowerem. Pasjonaci motoryzacji podczas swojej ślubnej sesji wykorzystać mogą natomiast samochód terenowy, kład czy też motor. W ten sposób nadacie swoim zdjęciom bardziej osobistego wymiaru.


Fotograf musi spełniać oczekiwania

Zastanówcie się jakie zdjęcia najbardziej odpowiadają Waszym oczekiwaniom. Poszukując fotografa z pewnością przejrzycie niejedno portfolio ze zdjęciami innych młodych par. Pomyślcie dobrze, który styl zdjęć najbardziej Wam odpowiada. Fotografowie i pary młode wręcz prześcigają się w pomysłach na coraz bardziej nietypowe miejsca i sesje. Możecie podpatrzyć pewne koncepcje lub też pomyśleć nad własnymi, nietuzinkowymi rozwiązaniami. Jeśli natomiast bardziej podobają się Wam klasyczne romantyczne zdjęcia, rozejrzyjcie możecie się za polaną lub stylową ławką.


Ciekawe możliwości w Kcyni i okolicach

W Kcyni romantyczne zdjęcia dopełnić może naturalny krajobraz i sceneria miasta. Wykorzystać możecie jej malownicze położenie na szczycie wzgórza morenowego, które otaczają pola pełne łanów zbóż. Jeśli jesteście miłośnikami przyrody zdjęcia wykonać możecie pośród kłosów pszenicy lub też po żniwach, na sprasowanych wiązkach słomy. Pod uwagę weźcie także wiatraki. Za tło posłuży również architektura Kcyni. Szczególnie ciekawym obiektem jest tutaj wieża ciśnień. Pod uwagę wziąć można także Dworek przy ul. Libelta. Interesujące miejsca znajdują się także w okolicach Kcyni. Jest to min. pałac w Chwaliszewie, dwór w Dobieszewie czy też zespoły dworskie w Grocholinie i w Górkach Dąbskich.


Każdy pomysł jest do zrealizowania

Szalone ślubne zdjęcia wykonać możecie gdzie tylko się Wam zamarzy. Dobry fotograf wykona bowiem ciekawe, porywające ujęcia w każdej wybranej przez Was lokalizacji. Może to być parking przed supermarketem, dworzec kolejowy, sklep, restauracja, opuszczony budynek czy stara piwnica. Najważniejszym jest abyście w wybranym przez siebie czuli się swobodnie a współpraca z fotografem przebiegała bez zarzutów.

Autor: Aleksandra Zawadzka

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top