Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Warto postawić na profesjonalizm

Warto postawić na profesjonalizm
Ślub to piękny dzień w życiu dwojga zakochanych ludzi, który domaga się uwiecznienia. Ludzka pamięć to mechanizm wadliwy i po wielu latach nasz umysł potrafi jedynie odtworzyć niewyraźny obraz tych ważnych chwil.

Gdy jednak tylko ujrzymy zdjęcia z tego wydarzenia, natychmiast rekonstruujemy sobie szereg istotnych detali.Zdęcia ślubne to niezwykle ważne pamiątki. Pragnęlibyśmy aby były one wykonane w sposób taki, by po latach wracać do nich z ochotą. Gdy zdecydujemy o tym, że nie zatrudniamy profesjonalisty, to musimy mieć pełną świadomość, że te zdjęcia mogą okazać się niewypałem. A to przecież kusząca perspektywa, bo w dobie tak zaawansowanej elektroniki mogłoby się wydawać niespotykanie proste zrobienie kilku fotek. Gdy jednak aparat w dłoń porwie zupełny laik, to skutki takiego pomysłu mogą okazać się katastrofalne. Zdjęcia z naszego wesela będą rozmazane, a wynikać to będzie z opalcowanego obiektywu lub będzie efektem słabego doświetlenia obiektów fotografowanych. Obrazy te mogą być również źle skadrowane. Wtedy się zreflektujemy i będziemy chcieli za wszelką cenę uratować te ważne zdjęcia. Naprawa zepsutej pracy nieopierzonego fotografa może często kosztować więcej niż wynajęcie dobrego fachowca.


Dlatego właśnie trzeba postawić na profesonalistę

Nowicjusz w dziedzinie fotografii może mieć także kłopoty w czasie sesji plenerowej. Tutaj dużą rolę odgrywa doświadczenie i zmysł artystyczny. Zdjęcia plenerowe to zazwyczaj najlepsze i najchętniej oglądane pozycje w albumie ślubnym. To właśnie w czasie „pleneru” Młoda Para może poczuć się swobodnie i porzucić balast przedślubnych stresów związanych z przygotowaniami do ceremonii. W czasie tych zdjęć fotograf powinien ująć młodzieńczą werwę świeżo upieczonych małżonków i uczucie jakie ich łączy. Sesję plenerową możemy przeprowadzić niemalże w każdej przestrzeni. Za tło naszych zdjęć ślubnych mogą posłużyć zabytki lokalnej architektury, łono przyrody, albo miejsca, które kojarzone są ze pierwszymi spotkaniami Młodej Pary.


Biały Bór - miejsca na sesję ślubną

W Białym Borze nie brak znakomitych miejsc do wykonania kilku plenerowych ujęć. W okolicach miasta znajdują się jeziora: Bielsko, Cięszecino, Łobez i Ławiczka. Warunki naturalne dają idealną okazję, aby w tej przestrzeni pokusić się o zdjęcia z sesji plenerowej. Ulice Białego Boru skrywają wiele pięknych i zabytkowych budowli. Warto pokusić się o zdjęcia na tle neogotyckiego kościoła św. Michała z 1878 r. Na uwagę zasługują także: budynek sądu grodzkiego, pozostałości po młynie wodnym, stadnina ogierów stylizowana na dawny dwór szlachecki, bunkry Wału Pomorskiego oraz miejscowy park.

Autor: Paweł Handzlik

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top