Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Urokliwy plener ślubny w Kole

Urokliwy plener ślubny w Kole
Domyślamy się, że przejrzeliście już wiele stron fotografów ślubnych w internecie, a jednak jak do tej pory nie udało Wam się wybrać tego jednego, którego chcielibyście widzieć w charakterze zawodowca obsługującego Wasz ślub i wesele.

Każdy fotograf ślubny ma swoje zalety, ale w ostatecznym rozrachunku wszystko zależy przecież od tego co podoba się Parze Młodej. O tym czy sesja będzie sukcesem czy porażką, decydują nie tylko umiejętności fotografa, ale również to, czy potrafi on słuchać klienta. Dlatego nie warto zawracać sobie głowy wstępnymi warunkami czy pomysłami spisanymi przez fotografa. Jeżeli uznacie, że podobają się Wam jego zdjęcia, umówcie się na rozmowę, powiedzcie dokładnie co się Wam podoba, a co nie. Dopiero wówczas wysłuchajcie
sugestii fotografa.


"Miejska" i nie tylko sesja ślubna w Kole

Warto również zaproponować fotografowi wykorzystanie atutów miasta, w którym mieszkacie. W Kole takim oczywistym miejscem są ruiny zamku Kazimierza Wielkiego. Jednak świetną sesję można też zorganizować w okolicy XIX-wiecznego drewnianego Spichrza, leżącego nad brzegiem Warty. Jeśli z kolei chcielibyśmy ruszyć się za miasto,warto odwiedzić z fotografem pobliską Kotlinę Kolską. Porozmawiajcie na ten temat z fotografem, może sam będzie miał jeszcze jakieś ciekawe miejsca do pokazania.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top