Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Uroki Polkowic pokazane na zdjęciach ślubnych

Uroki Polkowic pokazane na zdjęciach ślubnych
Uwiecznione chwile, w których rozpoczynamy nowy etap życia, nakładamy sobie obrączki ślubne, czy też składamy przysięgę małżeńską są bezcenne. Pamiątkowy album ślubny jest zatem warty, by był dobrze wykonany.

Piękną pamiątkę stanowią również zdjęcia wykonane w plenerze, gdzie scenerię tworzą nie tylko jeziora, łąki i las, ale także zabytkowe budowle, centrum miasta, czy też bardziej nietypowe miejsca, takie jak stadion piłkarski lub dworzec kolejowy. Plenerowe zdjęcia zastępują obecnie te wykonywane w studiu, które od dłuższego czasu wychodzą już z mody. Sztuczne tło oraz ściśle, z góry ustalone pozy nie budzą już dziś zachwytu ani podziwu.


Oryginalne zdjęcia młodej pary

To piękna przyroda oraz oblicze natury stanowią doskonałe tło fotografii ślubnych, a romantyczna sceneria akcentuje uczucia Pary Młodej. Z kolei zdjęcia w bardziej nietypowych miejscach, dostarczają nam nie tylko nietypowanych, niepowtarzalnych zdjęć, ale także są dowodem bardzo oryginalnego podejścia do uroczystości ślubnej. Oryginalne zdjęcia ślubne są najbardziej pożądanymi w dzisiejszych czasach zdjęciami, uwieczniającymi ten szczególny moment w życiu każdego człowieka, jakim jest ślub i wesele. Para Młoda w supermarkecie z wózkiem pełnym zakupów, lub też na polu golfowym, budzi nie tylko pozytywne emocje i dodatkowo uatrakcyjnia to ważne wydarzenie, ale także wywołuje uśmiech na niejednej twarzy.


Historia pokazana w kadrach

Zdjęcia powinny być jednak przede wszystkim sprecyzowane. Mogą tworzyć one piękną opowieść odzwierciedlająca historię poznania Pary Młodej oraz ich miłości. Mogą także zostać wykonane w miejscach, które w szczególny sposób są znaczące dla małżonków i mają dla nich charakter sentymentalny. Takie fotografie budzą naturalne emocje, które dobry fotograf powinien umieć wychwycić, aby dokładnie przedstawiać te najpiękniejsze i najszczęśliwsze dla Was momenty.


Wyjątkowe miejsca warte uwagi

Polkowice to wyjątkowe miasto, a sesja plenerowa w nim wykonana, z pewnością przyniesie zadowalające efekty. Znajduje się tutaj wiele miejsc, w które możecie się udać wraz z fotografem. Za tło Waszych fotografii posłużyć może między innymi polkowicki, barokowy Stary Ratusz z wieżą posiadającą XV-wieczny rodowód oraz Nowy Ratusz, który został wybudowany w stylu neorenesansowym w połowie XIX wieku na wzór florenckiego pałacu. Ciekawym miejscem jest również Młyn- Wiatrak Holenderski powstały w latach 80tych XIX wieku.


Starówka w Polkowicach

Miejscem szczególnie upodobanym przez Pary Młode jest również polkowicka starówka, która zalicza się do jednej z najładniejszych w Polsce. Znajdujące się w tym miejscu liczne zabytki oraz budynki zrekonstruowane w oparciu o stare plany sprawiają, iż stare miasto posiada niezwykły XVIII- i XIX-wieczny charakter. Odnowiona starówka, będąca ozdobą miasta, z pewnością stworzy magiczne tło Waszej sesji, dostarczając wyjątkowej pamiątki w postaci niepowtarzalnych zdjęć ślubnych.

Autor: Edyta Folta

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top