Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Ujęcie pięknych chwil

Ujęcie pięknych chwil
W dzisiejszych czasach wybór fotografa jest zdecydowanie bardziej ułatwiony. Większość z nich, a głównie ci profesjonalni, mają swoje strony internetowe, na których widnieją wykonane przez nich zdjęcia ślubne.

Zatem internet umożliwia poszukiwanie fotografów bez potrzeby odbycia wielu spotkań, dlatego wstępną selekcję można przeprowadzić nawet nie wychodząc z domu. Fotograf może być również polecony przez bliskich, znajomych, przyjaciół czy rodzinę. Jednak musicie pamiętać, że jeśli Waszym bliskim podobały się zdjęcia wykonane przez tego fotografa, to nie znaczy wcale, że Wam również przypadną do gustu. Dlatego jeśli już zdecydujecie się na rozmowę z fachowcem, zdecydowanie poproście go o pokazanie swojego portfolio. Wtedy będziecie mogli być pewni, że znaleźliście takiego fotografa, o jakim zawsze marzyliście.


Sztuka tworzenia z pasją

Fotografia ślubna dla profesjonalnego fotografa jest nie tylko zawodem, ale również największą z życiowych pasji. Nieskrępowana wyobraźnia i kreatywność pozwolą wybranemu przez Was fachowcowi w tej dziedzinie na upamiętnianie najważniejszych chwil w Waszym życiu. Kluczem do sukcesu jest traktowanie każdej pary w sposób indywidualny, a przede wszystkim dobre relacje na linii fotograf-młoda para. Tylko dobre porozumienie sprawi, że Wasze zdjęcia wyjdą naprawdę okazale.


Krajobraz beskidzki

Urozmaicona rzeźba terenu w Myślenicach, góry, wzniesienia, pagórki, doliny tworzą krajobraz chętnie podziwiany przez turystów i amatorów pieszych, rodzinnych wycieczek. Młoda para, niezależnie od pory roku, może śmiało udać się na sesję zdjęciową do Zarabia – części rekreacyjnej Myślenic, która stanowi prawdziwą strefę wolnego czasu dla mieszkańców miasta i licznych przyjezdnych z Krakowa i całej Małopolski. W lecie zdjęcia można wykonać na plażach nad Dolnym i Górnym Jazem czy nad rzeką Rabą. Natomiast w zimie pozować do zdjęć można na stoku narciarskim, który powstał w 2006 roku i stanowi bardzo ciekawą atrakcję turystyczną Myślenic.


Zdjęcia na tle rzeki

W Myślenicach zachował się średniowieczny układ urbanistyczny z prostokątnym rynkiem. Przy rynku i wychodzących z niego ulicach można wykonać piękne zdjęcia ślubne na tle licznych kamienic mieszczańskich, domów i dworów miejskich. Z kolei miłośnicy historii swoje kroki skierować powinni ku ruinom średniowiecznego zamku, które znajdują się na prawym brzegu Raby, na występie zbocza góry Ukleiny zwanym Zamczysko, na wysokości około 380 m n.p.m.. Na pewno oprócz naszych propozycji sami będziecie mieć ciekawe pomysły na tę niepowtarzalną sesję ślubną. Możecie także skorzystać z porad fotografa, który na pewno będzie doskonale znał najciekawsze zakątki Myślenic. Życzymy owocnej i pięknej sesji ślubnej!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top